Globkurier.pl

( 4.32 )

Opinie (119)

polecam

dali radęw trudnym świątecznym okresie pozdrawiam!

spoko platforma

Spoko platfroma do nadawania przesyłek. Zamawiam kilka paczek miesięcznie. Sprawnie działa obsługa klienta.

Żenada!

Wysyłając paczkę za pobraniem, w formularzu podają czas na zwrot pobrania do 21 dni. Po upływie tego terminu, gdy się upomnicie o swoje pieniądze dowiecie się, że to 21 dni, ale roboczych! OK. Mija 21 dni roboczych a zwrotu nadal nie ma. Dzwonicie, więc i piszecie do nich upominając się o swoje należności. Żadnej, konkretnej informacji nie uzyskacie. Dowiecie się tylko, że sprawa została przekazana do działu finansowego. Do w/w działu telefonu brak, a na emaila nikt nie odpowie. Po którymś z kolei telefonie, pani poleci Wam złożenie reklamacji drogą elektroniczną, co również niczego nie zmieni. Moja przygoda rozpoczęła się 31 Stycznia, kiedy to adresat odebrał paczkę. Mamy 12 Marca a ja walczę codzień o zwrot swojego pobrania.Łatwo policzyć, 40 dzień czekam na swoją kase i nie wiem kiedy ją odzyskam. Globkurier niewywiązuje się z umowy. Zwodzi zleceniodawcę i obraca sobie jego pieniędzmi! Szczerze odradzam

PRZESTRZEGAM i ODRADZAM

Stanowczo odradzam i przestrzegam przed tą firmą. Kilka razy nadałem przesyłkę było ok. Problem pojawia się w momencie kiedy Glob kurier ma do rozliczenia pieniądze dla swojego klienta. Anulowanie mojej przesyłki przez Glob kurier – ok rozumiem zdarza się – prośba o zwrot środków na mój rachunek bankowy i tu zaczynają się problemy. Najpierw – zwracają tylko w piątki – ok rozumiem, następnie co drugi piątek – no dobra, następnie po 4 piątkach - przelew wyszedł środków nie ma – prośba o przesłanie potwierdzenia – ok wyślemy – i w końcu: brak potwierdzenia, brak środków, nie odbieranie telefonów i nie odpowiadanie na maila. Odnoszę wrażenie że ta firma utrzymuje się nie z pośrednictwa w sprzedaży usług kurierskich tylko z bezprawnie przetrzymywanych pieniędzy swoich klientów. Nie warto, szkoda czasu, pieniędzy, nerwów ale także szeregowych pracowników tej firmy którzy muszą wykazywać się dużą kreatywnością dla swojego pracodawcy przy pytaniach klienta co z moimi pieniędzmi......

TRAGEDIA!!!

UWAGA!!! Kpią z ludzi, Ich oferta to jakiś żart. zwrot pobrania z palety ponad miesiąc i to trzeba się upominać. Obracają pieniądzmi klienta drwiąc pod nosem. Nigdy w życiu nie korzystajcie z usług tych pseudo-spedytorów....!

sprawne działają

Tym brokerem nadałam na razie 3 palety. Cały proces przebiegł sprawnie. Kurier przyjechał, zabrał, palety dotarły. Ogólnie szybki czas realizacji w porównaniu z innymi, wygodny panel zamówienia.

mmm

polecam szeroki wybór usług i niskie ceny

Tadek

Korzystam regularnie i wysyłam paczki do klientów z allegro. Głównie drobne przesyłki. Mają niskie ceny.

Baśka

Osobiście korzystam prywatnie i nie mam żadnych problemów. Wysyłam kilka paczek rocznie do rodziny za granicę. Jest to wygodny sposób i dość tani.

dobry partner biznesowy

Korzystam od lat i jestem zadowolona. Wysyłam paczki regularnie - ponad 100 miesięcznie. Wszystko sprawnie działa.

niskie ceny

Polecam usługi, bo mają dużo przewoźników i niskie ceny.

sprawnie działają

jestem zadowolony z usług brokera globkurier.pl Wszystko sprawnie działa, paczuchy docierają na czas, bez uszkodzeń. Potrafią dobrać odpowiedniego przewoźnika.

szeroki wybór kurierów w niskich cenach

Korzystam z globkurier bo mają szeroki wybór firm kurierskich, co jest ważne z punktu widzenia właściciela sklepu internetowego. Swój sklep wygodnie zintegrowałam z platformą, dzięki czemu mój zespół może zamawiać przesyłki w łatwy sposób.

wysyłam przesyłki wielkogabarytowe.

dobra cena i realizacja w porządku. Wszystko zawsze na czas.

profesjonalna pomoc przy wypełnianiu dokumentów

dzięki obsłudze wszystko bez problemu pojechało w świat :)

Odwiedzałeś ostatnio Globkurier.pl?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

DHL

(3.68 )

DPD Polska

(3.59 )

GLS

(3.84 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem