Bristol Art & SPA

( 2.50 )

Opinie (3)

Przecietnię

Jak na hotel 5 gwiazdkowy nie odczuwa się tych "gwiazdek", hotel jak hotel. Na minus na pewno brak informacji o tym, że parking hotelowy jest dodatkowo płatny za każdą dobę w wysokości 50zł, ani przy pytanie o parking ani przy rezerwacji nie ma o tym żadnej informacji, dowiedziałem się o tym dopiero przy wykwaterowaniu, gdy musiałem zapłacić dodatkowo za parking.

Miałam przyjemność być gościem w hotelu Bristol Art & SPA w

Miałam przyjemność być gościem w hotelu Bristol Art & SPA w Busku-Zdroju. Hotel zadbany, personel miły i uczciwy . Wnętrze bardzo czyste i staranie dobrane dodatki.

Sądziłem

Sądziłem, że nazwa hotelu oraz 4 gwiazdki zobowiązują. Niestety myliłem się. Totalny bałagan w recepcji. Recepcjonistki niekompetentne lub tak zestresowane, że uzyskanie jakichkolwiek informacji graniczy z cudem. Po kilku dniach widoczny postęp. Wrócił uśmiech i dystans do wykonywanej pracy. Wraz z żoną byliśmy pierwszymi gośćmi tego hotelu. Hotel nie nadaje się na pobyt z małymi dziećmi. Jest natomiast idealnym miejscem dla osób przyjeżdżających dla podratowania zdrowia i urody.

Odwiedzałeś ostatnio Bristol Art & SPA?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Campanile

(5.00 )

Hilton

(5.00 )

Orbis

(2.50 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Najlepiej oceniane salony fryzjerskie na portalu Jakości Obsługi

Sprawdź, które salony fryzjerskie otrzymały najwyższe oceny od użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te salony, które posiadają min. 10 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem