Bristol Art & SPA

( 2.50 )

Opinie (3)

Przecietnię

Jak na hotel 5 gwiazdkowy nie odczuwa się tych "gwiazdek", hotel jak hotel. Na minus na pewno brak informacji o tym, że parking hotelowy jest dodatkowo płatny za każdą dobę w wysokości 50zł, ani przy pytanie o parking ani przy rezerwacji nie ma o tym żadnej informacji, dowiedziałem się o tym dopiero przy wykwaterowaniu, gdy musiałem zapłacić dodatkowo za parking.

Miałam przyjemność być gościem w hotelu Bristol Art & SPA w

Miałam przyjemność być gościem w hotelu Bristol Art & SPA w Busku-Zdroju. Hotel zadbany, personel miły i uczciwy . Wnętrze bardzo czyste i staranie dobrane dodatki.

Sądziłem

Sądziłem, że nazwa hotelu oraz 4 gwiazdki zobowiązują. Niestety myliłem się. Totalny bałagan w recepcji. Recepcjonistki niekompetentne lub tak zestresowane, że uzyskanie jakichkolwiek informacji graniczy z cudem. Po kilku dniach widoczny postęp. Wrócił uśmiech i dystans do wykonywanej pracy. Wraz z żoną byliśmy pierwszymi gośćmi tego hotelu. Hotel nie nadaje się na pobyt z małymi dziećmi. Jest natomiast idealnym miejscem dla osób przyjeżdżających dla podratowania zdrowia i urody.

Odwiedzałeś ostatnio Bristol Art & SPA?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Campanile

(5.00 )

Hilton

(5.00 )

Orbis

(2.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem