Galanteria Skórzana - Żuławska

( 5.00 )

Opinie (1)

Do sklepu weszłam

Do sklepu weszłam, bo niewielka witryna prezentowała wzory torebek, które mnie zainteresowały, a że przydałaby mi się nowa, to warto było zajrzeć. Ostatecznie, jednak nie dokonałam zakupu, ale doświadczyłam bardzo profesjonalnej postawy pracownicy, osoby grzecznej, kulturalnej i kontaktowej, która niczego nie próbowała ”wcisnąć”, grzecznie z taktem i kulturą, chętnie pokazywała wzory, zbliżone z moimi preferencjami. Sklep jest bogato zaopatrzony w wyroby skórzane i skóropodobne, m.in. torebki, kurtki, portfele, paski, a także dodatki nie-skórzane. ceny były stosunkowo przystępne i oferowano, także obniżki/promocje. Na lokal składają się 2 pomieszczenia, część asortymentu umieszczona jest w gablotach, większość na kratownicach i wieszakach. W sklepie było bardzo czysto i estetycznie w dniu 13 lutego.

Odwiedzałeś ostatnio Galanteria Skórzana - Żuławska?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Ochnik

(4.11 )

Soul

(4.00 )

Wittchen

(4.22 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem