Galanteria Skórzana - Żuławska

( 5.00 )

Opinie (1)

Do sklepu weszłam

Do sklepu weszłam, bo niewielka witryna prezentowała wzory torebek, które mnie zainteresowały, a że przydałaby mi się nowa, to warto było zajrzeć. Ostatecznie, jednak nie dokonałam zakupu, ale doświadczyłam bardzo profesjonalnej postawy pracownicy, osoby grzecznej, kulturalnej i kontaktowej, która niczego nie próbowała ”wcisnąć”, grzecznie z taktem i kulturą, chętnie pokazywała wzory, zbliżone z moimi preferencjami. Sklep jest bogato zaopatrzony w wyroby skórzane i skóropodobne, m.in. torebki, kurtki, portfele, paski, a także dodatki nie-skórzane. ceny były stosunkowo przystępne i oferowano, także obniżki/promocje. Na lokal składają się 2 pomieszczenia, część asortymentu umieszczona jest w gablotach, większość na kratownicach i wieszakach. W sklepie było bardzo czysto i estetycznie w dniu 13 lutego.

Odwiedzałeś ostatnio Galanteria Skórzana - Żuławska?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Ochnik

(4.10 )

Soul

(4.00 )

WITTCHEN

(4.22 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem