Mila

( 3.14 )

Opinie (293)

Słabo.

W sklepie bardzo brudno, takie brudy to nie do akceptowania, bo to w końcu artykułu żywnościowe. Posadzki zalane brudem, przy kasach aż kipi brud. Kwiaty przy kasie tak zwiędły, ze zupełnie opadły i uschły. Robię tu zakupy tylko na stoisku z pieczywem i produktami nie psującymi się. Omijam stoisko z wędlinami i mięsem. Stoisko z warzywami też wymaga poprawek, bo ogórki owszem w promocji, ale zupełnie zwiędłe, ziemniaki ulepione brudem,ogólnie brak motywacji do zakupów.

Fatalnie

Popsute mięso, panie "obwąchują je" sprawdzają świeżość przy kliencie, kolejny raz wyrzucam wędlinę, nawet obsuszana kiełbasa ma sino-brązowe obwódki sugerujące że ten towar leż tam bardzo długo albo jest źle przechowywany.Kiedy zwraca się uwagę ze towar jest nieświeży słyszę ze data ważności jest dobra.

Dobrze.

Wybór produktów nie jest bardzo duży, ale z tego co jest można wybrać coś dla siebie. Pracownicy sklepu chętnie wskazują lokalizację i opowiadają krótko o dostępnym asortymencie.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Tak sobie.

Zbyt mała ilość pracowników w kasach, do których ciężko się przecisnąć między wszechobecnymi koszami z rekomendowanym towarem. Na stoisku z wędlinami i mięsem przeraża mnie mycie szyb brudną ścierą, zamiast np. papierowymi ręcznikami i machanie tą ścierką nad leżącą wędliną.

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Fatalnie.

Fatalnie.

Świetnie.

To jest maly osiedowy sklepik gdzie pracownicy znaja sie bardzo dobrze z klientami. Mozna w rodzinnej atmosferze zrobic zakupy a i nie rzadko pogadac sobie o tzw przyslowiowej pogodzie. Zawsze polecam znajomym robienie tam zakupow.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Odwiedzałeś ostatnio Mila?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Albert

(4.75 )

Biedronka

(3.35 )

Billa

(2.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem