Denique

( 3.65 )

Opinie (26)

Megaaa

Takie miejsce to mogę odwiedzać codziennie :) Obsługa jest naprawdę rewelacyjna, każdy miły, uprzejmi, panie "latają" koło swoich klientek. Super

Wykonują źle usługi i straszą sądem za napisanie opinii.

Salon w Arkadii, źle wykonał koloryzację. Po złożeniu reklamacji dostałam odpowiedź, straszącą sądem, jeśli informacje o źle wykonanej usłudze umieszczę w sieci. Gratuluję Państwu podejścia do klienta.

Najgorszy salon na świecie, ostrzegam

Zepsuli mi blond, kolor wyszedł nierówny i żółty. Reklamację odrzucili. Do tego są strasznie niemili. Bardzo odradzam.

Tylko tam!!!

Zabiegi rozjaśniania przebarwień zakończone ogromnym sukcesem. Dziękuję Wam z całego serca :)

Tylko tam!!!

Miejsce mega!!! Byłam tam pierwszy raz ale już wiem że to będzie mój ulubiony salon :)

Dramat!

Jakość usług w Państwa salonie we Wrocławiu to koszmar! Zwykłe podcięcie włosów zakończyło się dramatem na głowie. Fryzjer nie mówił po polski, przy ścięciu nie podzielił włosów na partie, efekt krzywo ścięte postrzepione włosy. Zamiast mówić napierał reką na głowę w czasie strzyżenia. Na koniec sięgną po degażówki ( włosy kręcone o zgrozo!) Suszenie suszarką nastawioną na maxa, bez zabezpieczenia żadnym kosmetykiem, poparzenie głowy. Wyciaganie włosów na szczotkę. Zmiana narzędzia tortur na dyfuzor-próba masażu głowy dyfuzorem podczas suszenia! Cena 99 zł, brak przeprosin ze strony menadżera.

Fantastyczne miejsce z profesjonalną

Fantastyczne miejsce z profesjonalną obsługą. Doskonale wyposażony salon. Wracam do niego z największą przyjemnością. Gorąco polecam.

Jeden z lepszych salonów w jakich byłam

Jeden z lepszych salonów w jakich byłam. Bardzo miła obsługa, wszystko profesjonalne i nowoczesne. Jestem mile zaskoczona.

Miałam okazję skorzystać z usługi fryzjerskiej w Denique w

Miałam okazję skorzystać z usługi fryzjerskiej w Denique w CH Arkadia, obsługa bardzo miła, profesjonalna, mankamentem dla mnie było brak wystarczającego miejsca aby podczas wizyty swobodnie " wygadać " się swojej zaufanej fryzjerce, niestety stanowiska są zbyt blisko i mimo odgłosów suszarek czy maszynek siedząca obok mnie klientka wręcz z otwartymi ustami nasłuchiwała się mojej rozmowie z fryzjerką. Dużym plusem dla salonu jest profesjonalizm pracowników, ceny natomiast trochę wysokie.

Bardzo dobre fryzjerki

Bardzo dobre fryzjerki, strzyżenie nowoczesne, szybkie, bez zbędnego przeciągania ale dokładne, jak najbardziej polecam się wybrac!

Odwiedzałeś ostatnio Denique?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Broadway

(2.50 )

Carlo Biani

(5.00 )

Dermika Spz oo

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem