smooke.pl

( 5.00 )

Opinie (3)

Ekstra obsługa

Asortyment do wyboru do koloru, do tego można otrzymać wyczerpującą konsultacje oraz porady, kompetentny personel. Zawsze jeżdżę specjalnie tutaj i zawsze opuszczam sklep z dobrym chumorem

Po wejściu do punktu

Po wejściu do punktu, pracownik powitał mnie uśmiechem i słowami "Dzień Dobry". Ponieważ przede mną czekała jedna osoba poprosił mnie o cierpliwość. Sprzedawca obsługując poprzedzającą mnie osobę był bardzo życzliwy, co nie zmieniło się kiedy nastąpiła moja kolej. Ubrany był schludnie, aczkolwiek w swoim indywidualnym stylu, co nie każdego może satysfakcjonować. Pracownik zadawał dużo pytań, zależało mu aby mi pomóc. W sklepie panował porządek.

Samą obsługę tego sklepu muszę ocenić bardzo dobrze

Samą obsługę tego sklepu muszę ocenić bardzo dobrze, sprzedawca jest człowiekiem posiadającym bardzo dużą wiedzę na temat epapierosów, potrafił doradzić produkt którego akurat potrzebowałem, a to najważniejsze. Dodatkowo dokładnie wytłumaczył mi jak dany produkt obsługiwać, jak konserwować, wymieniać części, na co zwracać uwagę podczas korzystania z urządzenia. Mały minus należy się jednak za to, że podczas godzin otwarcia sklepu był przez ok pół godziny (to na pewno) zamknięty, na drzwiach brak było jakiejkolwiek informacji z jakiej przyczyny. Dopiero gdy odwiedziłem kilka innych miejsc i wróciłem zastałem otwarte drzwi. Wybór produktów nie jest może największy (tutaj konkurencja zdecydowanie wypada lepiej), jednak sama jakość produktów oferowanych przez niego jest znacznie lepsza, no i ceny niektórych z nich mogłyby być niższe- w Internecie można znaleźć lepsze oferty. Ze względu na jakość produktów i duże kompetencje obsługi- polecam.

Odwiedzałeś ostatnio smooke.pl?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cepelia Polska Sztuka i Rękodzieło

(3.00 )

To i owo

(4.00 )

Blacharstwo samochodowe Imort-Export Łukasz Kołodziej

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem