Wicar Taxi

( 2.78 )

Opinie (10)

Tragedia

Wydaje mi sie ze zły dzień taksówkarza nie jest moim problemem i nie musi wylewać na innych swoich żali. Już wiem z kim nigdy więcej nie pojadę.

szok!!! godzina 1 w nocy

szok!!! godzina 1 w nocy ,zamawiam taxi a pani która odbiera telefon mówi ze nie jestem stałym klientem i nie może wysłac mi auta!!!! o co chodzi??? to jak zostać stałym klientem???ja mowie ze jkorzystałam z ich usług ,a ona mi na to że nie ma mojego tel. w spisie ,tłumacze że zmieniłam numer a ona to niech pani zadzwoni z poprzedniego! szok

Odwiedzałeś ostatnio Wicar Taxi?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Taxi 9194 Toruń

(1.00 )

Korporacja Taxi 9622

(4.50 )

Sawa Taxi

(2.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem