Mila

( 1.99 )

Opinie (20)

Radzę omijać ten sklep

Niestety zakupy w tym sklepie nie należą do przyjemnosci.Po wejsciu do sklepu uderza brud i bałagan w rejonie z wózkami,Pracujace Panie są w wiekszosci niesympatyczne i sprawiają wrażenie jakby pracowały za karę.Panie rozkładające towar nagminnie zastawiają przejscia i sprawiają,że do niektórych regałów trudno podejsć .Niestety nagminnie czynna jest 1 kasa ,co skutkuje długimi kolejkami. Staram się unikać tego sklepu.Poza tym uważam ,ze powinien się nim zainteresować SANEPiD/ brud i bałagan/

W dniu 29

W dniu 29.06.2018 około godziny 16 byłam na zakupach w sklepie Mila. W strefie wejścia do sklepu panował porządek. Po wejściu na teren sklepu udałam się do strefy z pieczywem. Według mnie pieczywa było mało jak na piątek i tą godzinę. Po wybraniu pieczywa udałam się na teren sklepu. Następnie udałam się zakupić warzywa. Warzywa wyglądały na świeże i było ich dużo. Półki na sklepie były dobrze zatowarowane. Po podejściu do kasy zastała mnie kolejka. Jak już doszłam do kasy zauważyłam bałagan w strefie przy kasie. Zauważyłam braki w towarze i w metkach. Pani która mnie obsługiwała wyglądała na zmęczoną ale się starała. Nie usłyszałam jednak pożegnania.

Do sklepu udałem się po zakup towarów spożywczych

Do sklepu udałem się po zakup towarów spożywczych. Cały sklep był zadbany, towary poukładane odpowiednio na półkach. Ceny znajdowały się zaraz przy towarach. Sala zakupowa była czysta, podłoga umyta. Produkty typu warzywa i owoce były świeże i znajdowały się w osobnych koszach. Bardzo miła obsługa sprawiła, że chętnie tam wrócę.

obsługa bardzo nie mila

obsługa bardzo nie mila, trzeba czekać długo w kolejce. niezwracana jest uwaga na kobiety w ciaży

Pozytywnym aspektem sklepu jest schludny

Pozytywnym aspektem sklepu jest schludny, estetyczny oraz nowoczesny wygląd, a także miła, zainteresowana konsumentem i profesjonalnie podchodząca do klienta obsługa. Nie kiedy jednak bywa, iż trzeba długo oczekiwać w kolejce do kasy lub wędlin. Pomimo tego każdy problem ze znalezieniem towaru jest rozwiązany natychmiastowo. Jeżeli nie ma czegoś w asortymencie proponowane jest klientowi zamówienie danego towaru. Osobiście uważam,że jest to świetny sklep na codzienne zakupy, natomiast nie można w nim znaleźć nietypowych produktów co jest kolejnym minusem.

W sklepie mila w Zgierzu nikt nie przestrzega przepisów

W sklepie mila w Zgierzu nikt nie przestrzega przepisów HACCP. na stoisku mięsnym panie w pomalowanych paznokciach kroją wędliny, wędliny poza warunkami chłodniczymi, na stoisku monopolowym kasjerka obsługuje bez daszka, w długich nieupietych włosach. Obsługa ogólnie fatalna, na stoisku mięsnym zazwyczaj obsługuje tylko 1 osoba, druga zaś lata z zeszytem i nie zwraca uwagi na oczekujących klientów!

Obsługa ma lekceważący stosunek do klienta

Obsługa ma lekceważący stosunek do klienta. Gdy zapytałam pracownicę o produkt usłyszałam, że ja tutaj tylko sprzątam. Długie kolejki zwłaszcza na stoisku mięsnym, w kolejce ponad 10 osób, a tylko 1 pracownica obsługuje, pozostałe 2 panie rozmawiają ze sobą nie zważając na kolejkę. Przy kasach także długi czas oczekiwania. Mam wrażenie , że pracują za karę.

W markecie nie zwraca się uwagi na takie sprawy jak

W markecie nie zwraca się uwagi na takie sprawy jak powitanie, czy pożegnanie klienta. Od razu widać, ze nie jest to sklep jakiejś wielkiej sieci. Personel jest jednak pozytywnie nastawiony do klienta i uprzejmy. Czasem trzeba postać w kolejce, bo jest otwarta tylko jedna kasa.

Niedawno byłam obsługiwana w sklepie Mila

Niedawno byłam obsługiwana w sklepie Mila. Uważam, że panie na stoisku mięsno-wędliniarskim są kompetentne choć bardzo powolne, przez co wydłuża się czas oczekiwania. Na terenie sklepu trudno doczekać się pań obsługujących aby uzyskać jakiekolwiek informacje. Panie na stoisku cukierniczym i przy kasach miłe i szybkie.

W dniu dzisiejszym na zakupy poszłam do Mili

W dniu dzisiejszym na zakupy poszłam do Mili. Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to jakość owoców i warzyw, niektóre spleśniałe, miękkie i nie estetyczne. Po mięso i ser trzeba stać w gigantycznych kolejkach nawet we wcześniejszych godzinach. Panie obsługujące ten dział, są miłe, pomocne i uśmiechnięte, tylko szkoda, że ich tam mało do obsługi. Bardzo dużo dziur na półkach sklepowych i trochę odpycha to klienta. Przy kasach miła i fajna obsługa, zawsze uśmiechnięta, która porozmawia i pożartuje z klientem, i zaproponuje ciastko, wafelka. Duży brak towarów promocyjnych z gazetki, może wynika to z tego, że obowiązuje ona do jutra, aczkolwiek uważam, że do ostatniego dnia powinny te towary znajdować się na półkach.

Wszystko w porządku

Wszystko w porządku, ale kolejki się tam często tworzą zbyt duże. W szczycie są otwarte 2 kasy + stoisko monopolowe.

Witam dziś rano w sklepie robiłem zakupy jak co dzień i

Witam dziś rano w sklepie robiłem zakupy jak co dzień i kasjerka, która mnie przyjmowała powiedziała, że nie wyda mi z 200 zł. I kazała mi iść do innych sklepów rozmienić. Raczej nie powinnomnie interesować czy mają wydać i tym bardziej nie powinnienem latać po innych sklepach bo jej się nie chcę :( Ta pani się nazywa Edytka M bodajże. Jestem rozczarowaby tyn. PROSZĘ żeby takie rzeczy się nie powtarzały! Dziękuje

Robiąc zakupy w markecie Mila w Piotrkowie Kujawskim

Robiąc zakupy w markecie Mila w Piotrkowie Kujawskim stanęłam w dość długiej kolejce do kasy (była otwarta tylko 1 kasa) poprosiłam kasjerkę aby zadzwoniła po pomoc i otworzono 2 kasę, lecz pracownica nie zwróciła ma mnie uwagi. Wtedy klientka stojąca przede mną powiedziała do mnie że przy kasie jest dzwonek i mogę sama za dzwonić, gdy to zrobiłam przez dłuższą chwile nie pojawiła się nikt, a gdy już przyszła 2 kasjera miała taką minę jak bym jej krzywdę wielką zrobiła proszą o otwarcie drugiej kasy. Dlatego największy nacisk w tym sklepie położyłabym na jakość obsługi, ponieważ pracownicy za bardzo dają odczuć wielokrotnie klientowi, że albo przeszkadza im w wykonywaniu zawodowych czynności, albo nie ukrywają swojego zmęczenia, niezadowolenia, znudzenia podczas obsługi na kasie.

N a półkach ogólny chaos i nieład

N a półkach ogólny chaos i nieład,ciężko cokolwiek znaleźć.Ceny nie odpowiadające wyłożonemu towarowi.Być może klienci poprzestawiali-ale od tego jest personel,aby to uporzadkować.Przy kasie kolejki.Dopiero ,kiedy poprosiłam o zawołanie kogoś na kasę,Pani łaskawie zadzwoniła.

Sklep był czysty; bez zbędnych pustych opakowań

Sklep był czysty; bez zbędnych pustych opakowań. Podłoga również była czysta ; nie było porozrzucanych gazetek promocyjnych ani innych śmieci. Towar ułożony estetycznie na regałach, duży asortyment. Niestety ceny towarów są dość wysokie. Obsługa na stoisku mięsnym jest miła i uprzejma. Pani przy kasie również uprzejma. Czas obsługi był dość szybki.

Panie pracujące na kasach z cierpliwością i należytą

Panie pracujące na kasach z cierpliwością i należytą profesjonalnością obsługują każdego klienta. Nie poganiają, nie okazują złych emocji tylko uśmiechnięte wszystkich kupujących traktują tak samo. Mam zastrzeżenia do Pań pracujących na stoisku mięsnym. Skoro sklep jest czynny do godz. 21:30 to dlaczego Panie już przed godziną 21 zabierają się za sprzątanie swojego stanowiska pracy. Źle to jest odbierane przez osoby robiące w tym czasie zakupy, gdyż personel"przesuwa klientów", pryska na szyby w ladach chłodniczych płynami i je myje, a w środku są towary w postaci: wędlin, mięs, różnych sałatek czy serów. Nie zawsze podłoga jest czysta, a towar odpowiednio wyeksponowany.

Odwiedzałeś ostatnio Mila?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Krakowski Kredens

(5.00 )

TOP Market

(2.00 )

Czas na herbatę

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem