Bi1

( 2.00 )

Opinie (68)

stoisko ryby i grill

świeże i pachnące wędzarnią rybki oraz pycha kiełbasa z ich wędzarnii- Polecam. Odejmuję gwiadkę zaoczekiwanie na obsługe. Pracownik ukryty w chłodni.

Tragedia

Kasjerki są bardzo niemiłe!!! Skandal!! Bez słowa dzień dobry, dowodzenia. Ponadto jedna kasa otwarta gdzie jest dużo ludzi... Nieprofesjonalne obchodzenie się z klientem, wyglądają jakby siedziały tam za kare.. Mimika twarzy sugeruje nie podchodź bo skrzywdzę.. Jednym słowem brak słów i nie polecam stanowczo tego marketu!!!!!

Kas 15 a dwie max trzy aktywne

Kolejki są ogromne. Żeby robić tak zakupu trzeba uzbroić się w cierpliwość. Asortyment spoko.

Najgorszy sklep w Szczecinie

Najgorszy sklep w Szczecinie, do kasy długa kolejka, chodzę, bo to jedyny sklep w okolicy, ale czekam kiedy się wykruszą i zrobią miejsce innym. Problem ze stoiskiem wagowym, ceny nie nie zgadzają się z danym towarem, nie można należycie zważyć, bo na moją uwagę arogancka pracownika, odpowiedziała, że nie zostały uaktualnione, bo nie i sobie poszła, tym sposobem nieuczciwie postępują wobec klientów, bo nie wszyscy zwracają uwagę, że płacą zawyżoną cenę, potrzebna kontrola skarbowa, zaraz przypominają się czasy PRL-u. Do czego to podobne, personel wybrakowany, wszystkim zwisa, no ale jaka płacą taka praca. Niech żabojady zwijają się jak najprędzej (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)

Wkurzony przedsiębiorca

W dniu dzisiejszym byłam klientem tego sklepu, Pani na kasie była uprzejma mimo kolejki, gorzej w w punkcie obsługi, poprosiłam o FV, mało, że długo czekałam, najpierw przyszła jedna potem druga i nie wystawiły mi FV, odmówiły bo powiedziały, że się nie da i już. Z tego co wiem odmowa wystawienia FV jest przestępstwem skarbowym i nie mogły i odmówić, zaś chciały dopisać do nipu trzy kreski, jakiś żart, gdzie nip jest najważniejszy w całych danych. Żenada, poprosiłam zatem o ręczną to mi powiedziały, że nie mogą, a ich system nie przyjmuję moje numeru nip mimo, że sprawdziły go z pieczątką naście razy. NIgdy więcej, a odwiedziłam sklep między 18-19.00 21.06.2019r.

Bardzo źle

Takiej katastrofy jeszvze w życiu nie widzielismy derekcja niedba o pracowników ci co mogą to uciekając a reszta siedzi biedaków za najniższą krajową i tylko psioczą ponoć była derekca lepsza niż ta więc lipa jeśli chodzi o moje zdanie A i byśmy zapomnieli dodać że bardzo drogo pozdrawiam Bi1

Stół

Kupi łam tam stół i pracownicy mi bardzo pomogli. Bardzo miłe dziewczyny, kupiłam też krzesła bo były ładne a one polecały. Załapałam się też na rabat, no i w końcu kasjerka mi założyła kartę.

Warzywa Owoce i zdrowa zywność

Warzywa rewa=elacyjne, niestety ostatnio brakło mi ziemniaka. Duzy wybór biologicznej żywności i bakalii. Ładne aranżacje na wejściu do sklepu

Warzywa Owoce i zdrowa zywność

Ja w temacie- to atuty tego sklepu. Ceny nie są najniższe ale czystość i jakość oraz brak tłumów to zalety. Gdyby tak jeszcze choć 1 kasa samoobsługowa.

Smaczne wyroby mięsne i wędzone świeże ryby

Bywam tu często( 1x 2 tydnie) , jednak sklep coraz to pełniejszy. Muzyka gra, wędzarniki chodzą pełną parą, towar w półkach, duże wybór zdrowej żywności, win, świeże warzywa i owoce. Dużo towaru na przemysłowej części sklepu, świeże pieczywo. Jedyny dyskomfort to Sprawiedliwa Kolejka- Kierownika nie widać, ale co się dziwić, ludzi brak do pracy, co widać po rozczochranych niechlujnych kasjerkach.

Super

Bardzo dobra obsługa. Szeroki wybór produktów. Market jest przestronny i zawsze dobrze zaopatrzony.

Odwiedzałeś ostatnio Bi1?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Auchan

(3.70 )

Carrefour

(3.64 )

E Leclerc

(3.08 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem