Bi1

( 1.75 )

Opinie (55)

Super

Bardzo dobra obsługa. Szeroki wybór produktów. Market jest przestronny i zawsze dobrze zaopatrzony.

Warzywa Owoce i zdrowa zywność

Ja w temacie- to atuty tego sklepu. Ceny nie są najniższe ale czystość i jakość oraz brak tłumów to zalety. Gdyby tak jeszcze choć 1 kasa samoobsługowa.

Smaczne wyroby mięsne i wędzone świeże ryby

Bywam tu często( 1x 2 tydnie) , jednak sklep coraz to pełniejszy. Muzyka gra, wędzarniki chodzą pełną parą, towar w półkach, duże wybór zdrowej żywności, win, świeże warzywa i owoce. Dużo towaru na przemysłowej części sklepu, świeże pieczywo. Jedyny dyskomfort to Sprawiedliwa Kolejka- Kierownika nie widać, ale co się dziwić, ludzi brak do pracy, co widać po rozczochranych niechlujnych kasjerkach.

Szkoda słów

Nie polecam zakupów w tym sklepie...nieprofesjonalny personel....drogo...szef ochrony w bi 1 Legnica...to byly Milicjant Zomowiec....ktory strzelał do strajkujacych gornikow Andrzej P. Zresztą jego kolezka Lesiu taki sam Milicyjny cwaniak...

Profesjonalny sklep

Profesjonalny sklep, z dość dobrze wyposażonymi półkami. Można zwrócić uwagę na brak duzego wyboru w asortymencie owoców morza, jednak stoisko rybne jest poprawne. Obsługa miła, nie przeszkadzająca ale skora do pomocy w wypadku potrzeby. Na minus można zaznaczyć dużą deorganizacje ułożenia towaru, czasami wręcz bałagan oraz wydłużające się kolejki przy kasach.

Odwiedzałeś ostatnio Bi1?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Auchan

(3.79 )

Carrefour

(3.59 )

E Leclerc

(3.43 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem