Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce

( 4.50 )

Opinie (4)

Nie stety w tutejszym urzędzie pracy dobrego słowa napisać

Nie stety w tutejszym urzędzie pracy dobrego słowa napisać nie mogę.Panie są bardzo nie miłe,wprost aroganckie. Nie potrafią pomóc w prostych sprawach,które należą do ich obowiązków.Więcej czas poświęcają na picie kawy i dyskusje niż na poświęcenie czasu interesantom.Każda wizyta w PUP kończy się wyjściem w nerwowym nastroju.

INSTYTUCJA NA 1 RZUT OKA WYGLADA OK NIESTETY BEDAC W NIEJ

INSTYTUCJA NA 1 RZUT OKA WYGLADA OK NIESTETY BEDAC W NIEJ JAKO PETENT OKAZAŁO SIE WILE LUK I BRAKÓW . PO 1 PRACA PERSONELU POZOSTAWI WIELE DO ŻYCZENIA JEST BARDZO NIE MIŁA I SŁABO POINFORMOWANA CO SKUTKUJE TYM ŻE ZLE INFORMUJĄ BEZROBOTNYCH I NIE TYLKO.KORYTARZ W KTORYM SIE OCZEKUJE JEST CIASNY I SIEDZAC TRZEBA CIAGE SKRECAĆ NOGI ZEBY USTAPIĆ MIEJSCA PRZECHODZACYM.. JEST TO UCIĄZLIWE ZWŁASZCZA JESLI CZEKA SIE NA NIM PONAD KILKA GODZIN A TO NORMA W TEJ INSTYTUCJI.BARDZO MAŁO OFERT PRACY.

Tak potoczyły się sprawy w moim życiu

Tak potoczyły się sprawy w moim życiu, iż przyszło mi zarejestrować się w Urzędzie Pracy. Zdaje sobie sprawę, że urzędnikom nie zależy na petentach, bo nie mają oni od nich żadnych korzyści, ale to co przeżyłem przeszło moje wyobrażenie. Pierwszego dnia po 2 godz.o czekania w kolejce udało mi się wejśc do pokoju, gdzie obsługują dwie panie i pan. Trafiłem do pani o blond włosach. Oczywiście nie odpowiedziała na "Dzień dobry" i od razu pyta, czy przeczytałem informację, która jest na drzwiach wejściowych (wymagane dokumenty do rejestracji) i mówi, żebym dał co mam. I tu się zaczyna. Okazało się, że mimo, iż mam wszystkie dokumenty, które były potrzebne i wymienione na drzwiach wejsciowych to brakuje jeszcze kliku. Najbardziej zszokowało mnie to, że nie wystarczy, że podam pani nr konta, na który wypłacony będzie zasłlek, ale musze miec umowę z banku o prowadzenie konta! szok!bo pani musi xerowac i dolaczyc do akt.Także dziekuję i do widzenia. Przyjdę jutro z jeszcze dwoma dokumentami, których brakuje. Przez nastepne dwa dni nie udało mi się wejść do pokoju - zdyt dużo interesantów. No ale nic dziwnego, gdy czas obsługi jednego petenta to średnio 20 min! Po tygodniu, z kompletem dokumentów stawiłem sie o godz. 7 przed urzędem, aby mieć szanse, że w ogóle wejde do pokoju. Wszedłem o godz. 8:30. Pani blondynce zajęło 40 min. xerowanie moich dokumetów i wprowadzenie danych do komputera! Tak jak wspomniałem na początku, nie liczyłem na super obsługę, no ale chociaż pewne minimum. Tutaj tego zabrakło.

Odwiedzałeś ostatnio Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Urząd Skarbowy Poznań-Jeżyce

(5.00 )

PUP Bytom

(0.50 )

Urząd Miasta i Gminy we Wronkach

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem