Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce

( 4.50 )

Opinie (4)

Nie stety w tutejszym urzędzie pracy dobrego słowa napisać

Nie stety w tutejszym urzędzie pracy dobrego słowa napisać nie mogę.Panie są bardzo nie miłe,wprost aroganckie. Nie potrafią pomóc w prostych sprawach,które należą do ich obowiązków.Więcej czas poświęcają na picie kawy i dyskusje niż na poświęcenie czasu interesantom.Każda wizyta w PUP kończy się wyjściem w nerwowym nastroju.

INSTYTUCJA NA 1 RZUT OKA WYGLADA OK NIESTETY BEDAC W NIEJ

INSTYTUCJA NA 1 RZUT OKA WYGLADA OK NIESTETY BEDAC W NIEJ JAKO PETENT OKAZAŁO SIE WILE LUK I BRAKÓW . PO 1 PRACA PERSONELU POZOSTAWI WIELE DO ŻYCZENIA JEST BARDZO NIE MIŁA I SŁABO POINFORMOWANA CO SKUTKUJE TYM ŻE ZLE INFORMUJĄ BEZROBOTNYCH I NIE TYLKO.KORYTARZ W KTORYM SIE OCZEKUJE JEST CIASNY I SIEDZAC TRZEBA CIAGE SKRECAĆ NOGI ZEBY USTAPIĆ MIEJSCA PRZECHODZACYM.. JEST TO UCIĄZLIWE ZWŁASZCZA JESLI CZEKA SIE NA NIM PONAD KILKA GODZIN A TO NORMA W TEJ INSTYTUCJI.BARDZO MAŁO OFERT PRACY.

Tak potoczyły się sprawy w moim życiu

Tak potoczyły się sprawy w moim życiu, iż przyszło mi zarejestrować się w Urzędzie Pracy. Zdaje sobie sprawę, że urzędnikom nie zależy na petentach, bo nie mają oni od nich żadnych korzyści, ale to co przeżyłem przeszło moje wyobrażenie. Pierwszego dnia po 2 godz.o czekania w kolejce udało mi się wejśc do pokoju, gdzie obsługują dwie panie i pan. Trafiłem do pani o blond włosach. Oczywiście nie odpowiedziała na "Dzień dobry" i od razu pyta, czy przeczytałem informację, która jest na drzwiach wejściowych (wymagane dokumenty do rejestracji) i mówi, żebym dał co mam. I tu się zaczyna. Okazało się, że mimo, iż mam wszystkie dokumenty, które były potrzebne i wymienione na drzwiach wejsciowych to brakuje jeszcze kliku. Najbardziej zszokowało mnie to, że nie wystarczy, że podam pani nr konta, na który wypłacony będzie zasłlek, ale musze miec umowę z banku o prowadzenie konta! szok!bo pani musi xerowac i dolaczyc do akt.Także dziekuję i do widzenia. Przyjdę jutro z jeszcze dwoma dokumentami, których brakuje. Przez nastepne dwa dni nie udało mi się wejść do pokoju - zdyt dużo interesantów. No ale nic dziwnego, gdy czas obsługi jednego petenta to średnio 20 min! Po tygodniu, z kompletem dokumentów stawiłem sie o godz. 7 przed urzędem, aby mieć szanse, że w ogóle wejde do pokoju. Wszedłem o godz. 8:30. Pani blondynce zajęło 40 min. xerowanie moich dokumetów i wprowadzenie danych do komputera! Tak jak wspomniałem na początku, nie liczyłem na super obsługę, no ale chociaż pewne minimum. Tutaj tego zabrakło.

Odwiedzałeś ostatnio Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Urząd Skarbowy Poznań-Jeżyce

(5.00 )

PUP Bytom

(0.50 )

Urząd Miasta i Gminy we Wronkach

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem