Instar Geo

( 5.00 )

Opinie (2)

Zupełnie przypadkiem natrafiłam na stronę Allegro z

Zupełnie przypadkiem natrafiłam na stronę Allegro z przedmiotami użytkownika/firmy Instar Geo. Nie miałam w planie zakupu przedmiotów jakimi handluje firma, ale zachęcona niską ceną "antycznego" stolika przybiłam licytację kwotą 30zł. W opisie aukcji znalazłam informację iż przesyłka kosztuje 130zł. W związku z tym napisałam maila z zapytaniem czy tak wysoka kwota przesyłki jest określona na poczet niskiej oferty ostatecznej. W odpowiedzi otrzymałam bardzo niegrzecznego maila ocierającego się niemalże o pogróżki w którym osoba pracująca w tej firmie bądź sam właściciel agresywnie poinformował mnie że za 3,50zł stolika nie kupię. Zaznaczam iż aukcja odbywała się bez określenia ceny minimalnej, startowała od kwoty 1zł. Ponownie wysłałam zapytanie dlaczego nie jeśli nikt nie przebije mojej oferty...i wtedy się zaczeło. Właściciel firmy zadzwoił do mnie i zwyczajnie zaczął na mnie krzyczeć, straszył urzędem skarbowym (choć to nie ja ale on jest firmą), krzyk był bełkotem, bez składni i sensu. Co do sprzedawanych przedmiotów...stolik nie przedstawiał dużej wartości, nie był to antyk ale odrestaurowany stary mebel. Znam się nieco na starociach i muszę przyznać że przedmioty sprzedawane przez tego człowieka wyglądają na takie które ktoś wyrzucił na śmietnik (byc może na zachodzie Europy) a ktoś inny próbował nadać im nowe życie. Po przeczytaniu opini o sprzedających i zapoznaniu się z ocenami kupujących moje obawy potwierdziły się. Nie polecam zakupów w firmie Instar Geo!

Odwiedzałeś ostatnio Instar Geo?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

abra

(3.77 )

Agata Meble

(3.83 )

Black Red White

(3.57 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem