Kancelaria Notarialna Jarosław Bluszcz

( 1.50 )

Opinie (2)

Tragedia

Tragedia. Tak zaczęłam. Spotkałam się z tym niby notariuszem przy okazji sprzedaży mojego mieszkania. Niestety kupujący wybrał tą „instytucję". Dostałam akt notarialny, abym się z nim zapoznał. Na początku nie wierzyłam w to, co widzę. Prawnik a w dokumencie masa błędów ortograficznych, stylistycznych a o interpunkcji nie wspomnę. Ażeby tego jeszcze było mało: błędy merytoryczne, nieprawidłowo przekalkulowana wartość mieszkania. Pan Bluszcz nie miał pojęcia o przewalutowaniu, nie umiał przeliczyć waluty na złotówki i jeszcze po zwróceniu mu uwagi strasznie się wzburzył i stwierdził, że nie mam racji. Chwilę potrwało, aż mu wytłumaczyłam, w czym rzecz. Ręce opadają, jak się trafi na takiego niekompetentnego człowieka. Zdecydowanie nie polecam.

Odwiedzałeś ostatnio Kancelaria Notarialna Jarosław Bluszcz?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Kancelaria Notarialna Joanna Greguła, Tomasz Kot

(1.00 )

EWENTUM Centrum Dochodzenia Odszkodowań

(5.00 )

Notariusz Mikołaj Borkowski

(0.50 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem