Kancelaria Notarialna Jarosław Bluszcz

( 3.25 )

Opinie (3)

Tragedia

Tragedia. Tak zaczęłam. Spotkałam się z tym niby notariuszem przy okazji sprzedaży mojego mieszkania. Niestety kupujący wybrał tą „instytucję". Dostałam akt notarialny, abym się z nim zapoznał. Na początku nie wierzyłam w to, co widzę. Prawnik a w dokumencie masa błędów ortograficznych, stylistycznych a o interpunkcji nie wspomnę. Ażeby tego jeszcze było mało: błędy merytoryczne, nieprawidłowo przekalkulowana wartość mieszkania. Pan Bluszcz nie miał pojęcia o przewalutowaniu, nie umiał przeliczyć waluty na złotówki i jeszcze po zwróceniu mu uwagi strasznie się wzburzył i stwierdził, że nie mam racji. Chwilę potrwało, aż mu wytłumaczyłam, w czym rzecz. Ręce opadają, jak się trafi na takiego niekompetentnego człowieka. Zdecydowanie nie polecam.

Odwiedzałeś ostatnio Kancelaria Notarialna Jarosław Bluszcz?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Kancelaria Notarialna Joanna Greguła, Tomasz Kot

(0.83 )

EWENTUM Centrum Dochodzenia Odszkodowań

(5.00 )

Notariusz Mikołaj Borkowski

(0.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem