Kancelaria Notarialna Jarosław Bluszcz

( 1.50 )

Opinie (2)

Tragedia

Tragedia. Tak zaczęłam. Spotkałam się z tym niby notariuszem przy okazji sprzedaży mojego mieszkania. Niestety kupujący wybrał tą „instytucję". Dostałam akt notarialny, abym się z nim zapoznał. Na początku nie wierzyłam w to, co widzę. Prawnik a w dokumencie masa błędów ortograficznych, stylistycznych a o interpunkcji nie wspomnę. Ażeby tego jeszcze było mało: błędy merytoryczne, nieprawidłowo przekalkulowana wartość mieszkania. Pan Bluszcz nie miał pojęcia o przewalutowaniu, nie umiał przeliczyć waluty na złotówki i jeszcze po zwróceniu mu uwagi strasznie się wzburzył i stwierdził, że nie mam racji. Chwilę potrwało, aż mu wytłumaczyłam, w czym rzecz. Ręce opadają, jak się trafi na takiego niekompetentnego człowieka. Zdecydowanie nie polecam.

Odwiedzałeś ostatnio Kancelaria Notarialna Jarosław Bluszcz?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Kancelaria Notarialna Joanna Greguła, Tomasz Kot

(0.83 )

EWENTUM Centrum Dochodzenia Odszkodowań

(5.00 )

Notariusz Mikołaj Borkowski

(0.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem