Telakces.com

( 0.75 )

Opinie (3)

nigdy wiecej!!!

Rok temu zakładali szybkę do huawei P8- zrobiły się bąble powierza. Powiedzieli ze to taki model telefonu. Tydzień temu dałem do założenia szyby na klej i światło Samsung Galaxy S-8. Dzisiaj bylem w serwisie, to mi szef powiedział ze to normalne ze odstaje po bokach szyba bo tam coś jest i to normalne. Po kłótni pani zerwała szybkę i oddala 70 złotych!! Panie sa niekompetentne a szef arogancki "zawsze mający racje". Odradzam ten punkt.

Oddałam 2 telefony na gwarancję

Oddałam 2 telefony na gwarancję (z czego jeden został kupiony w ich punkcie). Czas oczekiwania miał wynosić około 2 tygodni. Czekam już drugi miesiąc, jak się okazało, kierownik "pomylił klientów". Jeden telefon został źle naprawiony, drugi prawdopodobnie zgubiony. Nikomu nie polecam Telakcesu w C.H w Dąbrowie Górniczej. Pracownicy w ogóle nie znają się na rzeczy. Panie tam pracujące nie wiedziały o co chodzi gdy powiedziałam że przyszłam po obiecane telefony. O mały włos nie wzięłabym nie swojego telefonu, bo jedna pani się pomyliła. Obsługa fatalna. Telefon tam zakupiony po 2 miesiącach się zepsuł.

Sklep z akcesoriami do telefonów i komis GSM

Sklep z akcesoriami do telefonów i komis GSM. Lokal bardzo sympatyczny, jasny i uporządkowany. Miła obsługa , personel zawsze doradzi i zwróci uwagę na produkty odróżniające się funkcjonalnością. Ceny jak na lokalizację w galerii handlowej, więcej niż przystępne.

Odwiedzałeś ostatnio Telakces.com?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Avans.pl

(3.34 )

DOMAR

(2.00 )

Domex

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem