Telakces.com

( 0.75 )

Opinie (3)

nigdy wiecej!!!

Rok temu zakładali szybkę do huawei P8- zrobiły się bąble powierza. Powiedzieli ze to taki model telefonu. Tydzień temu dałem do założenia szyby na klej i światło Samsung Galaxy S-8. Dzisiaj bylem w serwisie, to mi szef powiedział ze to normalne ze odstaje po bokach szyba bo tam coś jest i to normalne. Po kłótni pani zerwała szybkę i oddala 70 złotych!! Panie sa niekompetentne a szef arogancki "zawsze mający racje". Odradzam ten punkt.

Oddałam 2 telefony na gwarancję

Oddałam 2 telefony na gwarancję (z czego jeden został kupiony w ich punkcie). Czas oczekiwania miał wynosić około 2 tygodni. Czekam już drugi miesiąc, jak się okazało, kierownik "pomylił klientów". Jeden telefon został źle naprawiony, drugi prawdopodobnie zgubiony. Nikomu nie polecam Telakcesu w C.H w Dąbrowie Górniczej. Pracownicy w ogóle nie znają się na rzeczy. Panie tam pracujące nie wiedziały o co chodzi gdy powiedziałam że przyszłam po obiecane telefony. O mały włos nie wzięłabym nie swojego telefonu, bo jedna pani się pomyliła. Obsługa fatalna. Telefon tam zakupiony po 2 miesiącach się zepsuł.

Sklep z akcesoriami do telefonów i komis GSM

Sklep z akcesoriami do telefonów i komis GSM. Lokal bardzo sympatyczny, jasny i uporządkowany. Miła obsługa , personel zawsze doradzi i zwróci uwagę na produkty odróżniające się funkcjonalnością. Ceny jak na lokalizację w galerii handlowej, więcej niż przystępne.

Odwiedzałeś ostatnio Telakces.com?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Avans.pl

(3.34 )

DOMAR

(2.00 )

Domex

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem