McFIT

( 3.44 )

Opinie (70)

Najgorsza siłownia. Nie polecam.

Po pierwsze, maszyny nie są systematycznie naprawiane i konserwowane. Maszyny do ćwiczeń mięśni pleców stoją 6 miesięcy nieużywane i naklejona jest na nie karteczka z napisem „Awaria”. Maszyny schodkowe (wszystkie cztery) od 4 miesięcy są wszystkie popsute i zdewastowane . Na 13 bieżni, aż 6 jest niedziałających (załącznik nr 3). Pozostałe zacinają się, wyłączają w trakcie biegu, wyświetlacze nie działają prawidłowo. To ciągnie się już od 3 miesięcy. Ponadto, brak papieru toaletowego w łazienkach oraz podstawowych akcesoriów higienicznych. Drzwi do łazienek się nie zamykają, a toalety nie są sprzątane. Zdarza się to notorycznie, że szafki w szatni są popsute, nie domykają się, zatrzaskują. Studio zyskuje miano „mordowni” a nie siłowni. Co więcej, na recepcji nie ma nikogo, co umożliwia wchodzenie osobom nieodpowiednim do budynku. Powoduje to duże kolejki i niezadowolenie, gdyż aby zapisać się na siłownie lub rozwiązać umowę trzeba czekać długie godziny, aby klient został obsłużony. Kolejną rzeczą, które studio dopuszcza się, jest oszczędzanie światła oraz prądu. Telewizory są wyłączone. Jest niedopuszczalne, to w jaki sposób klienci są traktowani i w jakich warunkach przyszło im ćwiczyć.

Nie profesjonalnie

Zacznę od początku. Wjeżdżając samochodem pod siłownie należy zapłacić 5 zł/h. Jeśli ktoś trenuje 3 razy w tyg po godziny wychodzi już 30 zł, co jest połową ceny samego karnetu. Wchodząc na siłownie bardzo rzadko ktokolwiek z personelu stoi na recepcji. Sama czekałam tam raz 30 min bo przycisk, który zawiadamia personel o czekającym kliencie nie działał. Idąc dalej wchodzę do szatni. Szatnie bardzo małe, 2 małe sofy na środku, bardzo dużo szafek, jednak połowa nie działa. Oświetlenie w szatni też tylko w połowie działa. Żarówki migają jak szalone. Jeśli chce się zrobić dobry trening należy przyjść w środku nocy, ponieważ z wszystkich bieżni (jest ich 10), działają może 3. Chodząc na siłownie od pół roku na bieżnie mogłam wejść dosłownie 3 razy. Na sali z ekranem, część ekranu również nie działa. Jednym słowem trzeba poszukać czegoś, co jest sprawne. Jesli chcemy po treningu się wykąpać to też może być problem. Z prysznicy woda leci jakby chciała a nie mogła. Gdyby nie śmieszna cena 40 zł za miesiąc, myślę, że nikogo by tutaj juz nie było. 2 gwiazdki daję za lokalizację w samym centrum miasta oraz za niską cenę.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Słabo.

Słabo. Nacisk na zdobywanie klientów, masówka.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. jest na plus!

Odwiedzałeś ostatnio McFIT?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Gymnasion

(4.00 )

Holmes Place Poland Sp z o.o.

(0.50 )

Centrum Sportowo-Rekreacyjne Active

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem