LIFT

( 3.17 )

Opinie (18)

Słyszałem już negatywne opinie na temat tego komisu

Słyszałem już negatywne opinie na temat tego komisu, mimo wszystko chciałem sam sprawdzić bo było auto na którym mi zależało. Właściciel strasznie agresywny i nie miły nawet, "Dzień Dobry" nie odpowiedział. Zapomnijcie o jakiejkolwiek jeździe próbnej przed kupnem samochodu - taka polityka firmy, najpierw płacisz potem możesz się przejechać. Auto które oglądałem było bite - na OTOMOTO - perfekcyjny stan! A właściciel podobno nie miał sprzętu do mierzenia warstwy lakieru (podstawowe narzędzie pracy w tej branży). Na OTOMOTO przebieg auta ok. 160 tys., w komisie w aucie ponad 220 tys. Silnik myty na 100%, na prośbę o jazdę próbną dostałem odpowiedź co ja tam chce sprawdzać? Może np. skrzynie biegów albo chociaż układ kierowniczy? Stanowczo odradzam. Pojechałem szczęśliwy po wymarzone auto do komisu, a zostałem zwyzywany przez właściciela i mi wykrzyczał żebym do Turka po auto pojechał - on jest gorszy od tych Turków. Zero profesjonalizmu, zero pomocy, zero informacji, odechciało mi się w ogóle auta nowego szukać po wizycie w tym komisie. Stanowczo odradzam, ten komis to obraza dla całej branży. Stanowczo odradzam!

Komis samochodowy LIFT

Komis samochodowy LIFT, jest dużą obszarowo firmą, widoczna z DK 5, dzięki dużej ilości aut do sprzedaży. Nie planowaliśmy tej wizyty, ale wstąpiliśmy at’hoc, przejeżdżając, aby bliżej przyjrzeć się, tej widocznej z daleka, zasobności handlowej motoryzacji. Była to godzina, niewiele po otwarciu, 17 lutego, widoczni byli jacyś pracownicy (jak mniemam), ale na pewno osoby monitujące wzrokiem naszą obecność, zajęte przy niektórych modelach. Widzieli jak zeskrobywaliśmy paznokciami zmarzlinę z szyb niektórych aut, aby dostrzec dane, wybranych modeli, nikt nie był zainteresowany, ewentualną pomocą, dodatkową informacją czy dokładniejszą prezentacją, choć nie trudno było zorientować się, tylko konkrety nas interesowały, a nie każdy, stojący w ciągach, samochód. Jeśli, potencjalny klient odwiedza komis, ma jakiś zamysł w zanadrzu i warto zadbać o dodatkowy bodziec, to przecież nie jest sklep np. odzieżowy. Do komisów samochodowych, nie zagląda się z ciekawości czy dla podziwiania kolekcji. Jeśli chodzi o ofertę, to bardzo duży był wybór – różne marki i modele w szerokiej gamie kolorystyki, ustawione w ciągach, obok siebie, zarówno sprowadzone, jak i krajowe w swobodnym dostępie, każdy zamknięty. Plac/podłoże utrzymane w widocznym porządku, a między ciągami prezentacji, było dużo miejsca. Brakło, niby tylko, profesjonalnego zainteresowania, ze strony pracowników. Ale , z drugiej strony - może i dobrze.

Odwiedzałeś ostatnio LIFT?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Autokomis "Orzeł"

(3.00 )

Autohandel

(5.00 )

Auto-Plus

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem