Vision Express

( 3.00 )

Opinie (531)

Dno

Kiedy mój wzrok zaczął się pogarszać zgłosiłem się do toruńskiego Vision Express. Oczywiście zaproponowano mi badanie wzroku, po którym "pani doktor" tradycyjnie oświadczyła, że nie widzi żadnych niepokojących zmian tylko potrzebuję nowych okularów... Niestety nowe okulary za kilkaset złotych nic nie pomogły. Udałem się więc do prawdziwego okulisty. Okazało się, że "pani doktor" z Vision Express nie zauważyła 12mm guza czerniaka w oku. Uważam, że z powodu zwłoki po badaniu w tym miejscu straciłem wzrok w chorym oku. Proponuję podchodzić z dystansem do "badań" przeprowadzanych w takich miejscach.

VE porażka

Nie polecam salonu VE. Obsługa mało taktowna i niekompetentna. Ale do rzeczy. Zaprosili mnie na badanie wzroku. I po badaniu stwierdzili, że powinem mieć okulary do dali i bliży oddzielnie. Z uwagi na mój charakter pracy nie mogę korzystać z dwóch par oddzielnych. Poprosiłem o szkła progresywne, gdyż takie już wcześniej używałem. Okulary, za które zapłaciłem około 1400, nie nadawały się do noszenia. W dali było bardzo dobrze widać ale z bliska musiałem patrzeć na dolną część oprawek aby cokolwiek przeczytać. W trakcie odbioru stwierdziłem, że okulary są złe dobrane i poprosiłem o ich reklamację. Niestety, nie przyjęto mojej reklamacji ponieważ tych okularów jeszcze nie odebrałem. Najpierw musiałem je odebrać, zapłacić, a potem reklamować. Czyli jako klient zostałem zmuszony do kupna wadliwego towaru, gdyż w przeciwnym przypadku przepadła by mi zaliczka. Reklamacja została przyjęta i potwierdzona SMS-em. lecz na tym koniec. Dopiero po trzech miesiącach mojego dzwonienia poinformowali mnie, aby udał po dokonanie "zakończenie" formalności reklamacyjnej. Jakież było moje wielkie zdziwienie gdy w salonie VE poinformowali mnie, że muszę podpisać kolejne zlecenie na nowe okulary i znów muszę czekać około dwóch tygodni. No to jest jakiś absurd. Zrezygnowałem z ich usług i zażądałem zwrotu gotówki. Uff.. mam ich dosyć

Porażka Szkoda nerwów czasu i pieniedzy

Jestem totalnie rozczarowany,zle dobrane szkła do wady wzroku Badanie wzroku to jakaś farsa Pan optometrysta pracuję na archaicznym sprzęcie i powtarza jak wyuczona maszyna formulke,,widzi Pan lepiej gorzej czy bez zmian'' po reklamacji powtórne badanie rowniez zakończone fiaskiem. Nie Polecam szkoda zdrowia !!!

Porażka

Planowałam zakup w salonie vision express. W tym celu umówiłam sie na badanie wzroku w tym salonie. Badanie trwało jakieś 45 minut.. zamiast słowa „badanie" mogłabym użyć określenia „ 45 minut straconego czasu" ponieważ po zbadaniu mojego wzroku stwierdzono, ze na podstawie tego co wykonywano mi przez prawie godzinę, nie mamy możliwości wyrobienia okularów. To jest jakiś żart!? Jechałam 40 km na marne. NIKOMU NIE POLECAM! Szczerze odradzam..

Salon optyczny

Podejrzewałam u siebie wadę wzroku. Udałam się do salonu optycznego Vision Express. Spotkałam się z fachową obsługą ze strony lekarza okulisty oraz doradcy. Wybrałam piękne okulary a moje oczy się już nie męczą. Profesjonalizm w każdej postaci.

Apokalipsa.

Na początku radzę omijać szerokim łukiem vision express. Proponowane przez vision rabaty i zniżki to ściema. Chciałam kupić same oprawki i szybko okazało się, że rabat przysługuje tylko w przypadku zamówienia w tym salonie do nich szkieł. Ponieważ moje szkła są +3,5 a więc dość grube zaproponowano mi wycieniowanie szkieł o max.25% za kwotę 1200 złotych. Tak więc moje oprawki + szkła 25% cieńsze to kwota ok. 1400 złotych. Oczywiście zrezygnowałam z usług i rabatów w tym salonie. Udałam się więc do innej sieci optyka, gdzie zakupiłam oprawki producenta z USA za kwotę tą samą co w vision po tzw. rabacie oraz zamówiłam szkła wycieniowane o 30% w cenie 840 zł. Zaznaczam, że zamówione szkła mają lepsze parametry od proponowanych w salonie vision. Tak więc zaoszczędziłam 380 złotych. Nie radzę także badać wzroku w vision ekspress. Po badaniu w tym salonie wzroku męża pani "dr" ze szkieł o mocy +0.5 które nosił przepisała mu szkła o mocy +1,75. Mąż oczywiście zbadał wzrok u okulisty zewnętrznego i okazało się że przepisano mu szkła o mocy +1,0. Ten temat zostawiam bez komentarzy bo wnioski nasuwają się same. Pozdrawiam Ola.

Lekarz bada wzrok

W tym punkcie, jedynym jaki znam, badanie wzroku dokonuje lekarz okulista, a nie tak jak wszędzie indziej absolwent kursu przuczajacego do obsługi aparatu badajacego

Najlepszy salon optyczny, z jakim się spotkałam

Obsługa jest na najwyższym poziomie, życzliwa i z dobrym podejściem do klienta. Badanie wzroku zostało wykonane bardzo profesjonalnie, wyniki dobrze wytłumaczone. Ceny również są satysfakcjonujące, często można trafić na atrakcyjne promocje i rabaty. Na odbiór czeka się dosyć długo, ale jesteśmy o tym informowani przy zamawianiu okularów. Natomiast na samą wizytę można umówić się w ten sam dzień, co jest bardzo wygodne. Nie ma się do czego przyczepić, polecam bardzo serdecznie!

Lider w branży? Chyba lider żenady

Lider w branży? Chyba lider żenady. Kupiłem u nich okulary korekcyjne. Po 21 miesiącach zaniosłem je do reklamacji, ponieważ z zewnętrznej strony oprawek zszedł lakier. Kierownik salonu w CH Krokus stwierdził, że to moja wina, bo wg niego mam kwaśne PH i zepsułem lakier. Kiedy przy odwołaniu do reklamacji stwierdziłem, że jak zrzucają na mnie winę to muszą mieć opinie lekarską, że mam kwaśny odczyn skóry to stwierdził, że się awanturuje i on nie będzie załatwiał moich spraw. Zresztą okulary mają 21 miesięcy więc nie odpowiadają za ich stan. Co z tego, że gwarancja ma 24 msc, ich to nie dotyczy. Dodatkowo zgubili paragon jaki zabrali do reklamacji. Okulary przy zwrocie były umazane czymś klejącym i dopiero na wyraźne żądanie zostały wyczyszczone. Jak chcecie kupić dobre okulary to lepiej wybrać każdy inny salon optyczny. Od tych trzymać się z daleka.

Doradczyni nawiązywała bardzo swobodny kontakt z klientem

Doradczyni nawiązywała bardzo swobodny kontakt z klientem, utrzymywała kontakt wzrokowy, uśmiechała się. Była bardzo pomocna przy mierzeniu i wybieraniu oprawek - bardzo szczerze i pewnie mówiła o tym, jak wyglądam w poszczególnych modelach oprawek, a jej oceny pokrywały się z moimi odczuciami. Bardzo dobrze oceniam też panią doktor, która tłumaczy różne kwestie związane ze schorzeniami oczu oraz posługuje się starą zasadą okulistyczną, by dawać jak najmniej korekty minusów (w przeciwieństwie do optometrystów, którzy czasem dają zbyt silną korektę).

Doradczyni bardzo szybko i celnie dobrała ładne oprawki

Doradczyni bardzo szybko i celnie dobrała ładne oprawki. Mówiła w wolny i wyraźny sposób. Zapewniła, że wybór jest bardzo dobry. Kiedy podeszła klientka po odbiór zamówienia, doradczyni przeprosiła mnie i powiedziała, że zaraz do mnie wróci (i tak czekałam w kolejce do badania). Doradczyni cały czas utrzymywała kontakt wzrokowy, mówiła o promocjach i o możliwości ubezpieczenia okularów. Bardzo podobało mi się, że poinformowała, kto będzie wykonywać badanie wzroku, co budowało wrażenie dobrych relacji w firmie.

Personel jest bardzo miły

Personel jest bardzo miły, chętny do pomocy. Małe usterki są naprawiane od ręki, jest bardzo duży wybór, od oprawek za grosze do firmowych. Badanie przy wyrabianiu okularów czy soczewek kosztuje bardzo niewiele i jest robione na miejscu niemal od razu. Na każde pytanie na temat produktów czy ofert usłyszymy bardzo obszerną odpowiedź z najdrobniejszymi szczegółami (czasem aż zbyt obszerną). Rzadko zdarza się, że trzeba czekać na obsługę, zwykle wszystko idzie szybko i sprawnie.

Salon Optyczny w CH Turzyn

Salon Optyczny w CH Turzyn, al. Bohaterów Warszawy 42, Vision Express jest salonem, który bez zmrużenia oka mogę polecić osobom, które chcą wybrać oprawy okularowe i dokonać badania wzroku.Pracują tam osoby, bardzo dobrze przygotowane do powierzonych obowiązków. Obsługa klienta przez Doradcę jest naprawdę na wysokim poziomie. Możesz liczyć na pomoc w doborze odpowiednich dla siebie oprawek. Doradca poprzez zadanie pytań, by poznać Twoje potrzeby i upodobania, podaje do przymiarki odpowiednie oprawy, co zdecydowanie przyspiesza całą procedurę decyzyjną, co do ostatecznego, zadowalającego wyboru. Optometrysta jest dostępny na miejscu i w salonie wykonuje badanie, które poprzedzone jest szczegółowym wywiadem i kompleksowo sprawdzany jest wzrok. Następnie, odpowiednio do badań, Optometrysta dokonuje rekomendacji soczewek okularowych i jeżeli jest taka możliwość przy danej wadzie wzroku, proponuje również soczewki kontaktowe. Podczas badania wszystko jest tłumaczone z własnej inicjatywy specjalisty. Po prostu czujesz się zaopiekowany. Soczewki kontaktowe można wypróbować, a także jeżeli jest taka potrzeba nauczą jak poprawnie je zakładać i etc. Polecam również skorzystanie z ubezpieczenia okularów jakie oferuje salon. Ważne jest przez rok, W ciągu tego okresu, będziecie mogli nabyć nowe okulary ze zniżką 80% od wartości okularów ubezpieczonych. Czyli, gdy się znudzą dotychczasowe lub zdarzy się, że okulary ulegną uszkodzeniu, to w salonie będzie można wymienić je na nowe, dowolne i 80% ceny wyjściowej pokryje salon. Czyli, jeżeli Twoje okulary z soczewkami kosztowały 2500zł, to za nowe zapłacisz tylko 500zł. W sytuacji kiedy zgubisz masz 50% zniżki na zakup nowych.

Bardzo chcę podziękować pracownikom VE w katowickiej

Bardzo chcę podziękować pracownikom VE w katowickiej Galerii, szczególnie Pani Dyrektor salonu za cierpliwość i skuteczne dążenie do znalezienia optymalnego rozwiązania i doboru właściwych szkieł w zamian za nieakceptowane przeze mnie "progresy". Z tzw. "wtopek" jestem zadowolona, spełniają swoją funkcję przy pracy z dwoma monitorami. Polecam ten zakład optyczny.

Bardzo podobało mi się

Bardzo podobało mi się, że niedługo po moim wejściu została poproszona jeszcze jedna sprzedawczyni, aby mnie obsłużyć (dwie, które już znajdowały się na sali, były zajęte obsługą klientów). Było mi miło, że sprzedawczynie wiedziały, że jakiś klient jest umówiony na wizytę o godz. 19 i po moim zachowaniu domyśliły się, że to ja czekam na wizytę, co sugeruje, że mimo obsługiwania klientów, są w stanie jednocześnie panować nad kontaktem z innymi klientami, którzy znajdują się w salonie. Zarówno pani doktor, jak i sprzedawczynie uważnie słuchały tego, co mówię, oraz używały zrozumiałego języka.

Odwiedzałeś ostatnio Vision Express?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Fielmann

(2.17 )

Twoje Soczewki

(4.44 )

NZOZ NEMEZIS

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem