Business Bar Green Park

( 1.00 )

Opinie (3)

Niezadowolona klientka

gdy kupiłam bułkę z makrelą było w niej pełno ości , groziło to poważnym uszczerbkiem na zdrowi, kiedy to zgłosiłam u obsługi to na miejscu nic nie zaproponowali . Firma prowadzi swoją działalność nierzetelnie podając w zamian słabej jakości jedzenia. dania podawane są w nieładnie a zazwyczaj są niesmaczne

Restauracja Business Bar Green Park w Katowicach przy ul

Restauracja Business Bar Green Park w Katowicach przy ul. Murckowskiej 14a jest restauracją, z której korzystają pracownicy Green Parku. Można tu smacznie zjeść i w przystępnych cenach. Codziennie jest coś innego dla każdego. W restauracji są również dania fit dla osób dla których liczy się zdrowe jedzenie. Jest również możliwość zakupu małych przekąsek. Obsługa restauracji jest bardzo miła. Dodatkowo pracownicy ING mają zniżkę 12%. Polecam.

Odwiedzałeś ostatnio Business Bar Green Park?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bierhalle

(2.02 )

Burger King

(3.30 )

Freshpoint

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem