Jakość Obsługi

CityFit

( 3.02 )

CityFit to sieć 18 klubów fitness obecnych w trzynastu polskich miastach. Każdy z klubów posiada powierzchnię ponad 1700 m2 (największy ma aż 3200 m2), specjalne strefy treningowe oraz szeroką gamą zajęć fitness, które wliczone są w cenę pakietu. Do dyspozycji klientów pozostają fontanny z bezpłatną wodą filtrowaną, maszyny vendingowe z napojami oraz zdrowymi przekąskami. Siłownie CityFit otwarte są 24h/7 dni w tygodniu.

Opinie (509)

Kontakt do biura obsługi klienta

Jestem zawiedziony ponieważ wystąpiły problemy z pieniędzmi a Biuro obsługi klienta mi nie odpowiedziało w żaden sensowny sposób, brak profesjonalizmu i informacja o tym żebym znowu zgłosił mój problem na ich pocztę email. Zakończę współpracę z CityFit ponieważ jeśli mogą wystąpić problemy z pieniędzmi takie jak u mnie a nie są one natychmiast rozwiązywane i jest brak pomocy od BOK to tylko szkoda nerwów i pieniędzy.

Wszystko pięknie

Dołączyłem do klubu około 3 miesiące temu po rezygnacji z innego. To co mnie pozytywnie zaskoczyło to to, że jest przestronnie, sprzętu jest dużo. Szatnie, prysznice i toalety oraz urządzenia zawsze czyste. Jak tak dalej będzie na pewno z Wami zostanę.

Klient_YiRf

04.03.2019
Odpowiedź firmy CityFit

Dziękujemy za opinię. Bez wątpienia będziemy utrzymywać standard na najwyższym poziomie i mamy nadzieję, że następna ocena będzie na piątkę :) Pozdrawiamy serdecznie.

Źle.

Źle.

niezalogowany-uzytkownik

niezalogowany-uzytkownik

31.01.2019
Odpowiedź firmy CityFit

Witaj! Dziękujemy za opinię. Aby polepszyć jakość naszej obsługi, chcielibyśmy dowiedzieć się co spowodowało złą ocenę? Z góry dziękujemy i pozdrawiamy.

Totalne nieporozumienie

Z klubu korzystałem przez 14 m-cy i gdy chciałem skorzystać z przedłużenia rocznego karnetu spotkała mnie niemiła niespodzianka. Na stronach klub wypisuje, że dla członków klubu ceny są dożywotnie. Nic podobnego! Usiłowano mi wmówić, że nie dotyczy to karnetów rocznych. A czym różni się karnet roczny od miesięcznego? W tym okresie jest się członkiem klubu, stąd klub winien honorować to, co obiecuje na swoich stronach. Jeśli gwarancja ceny nie dotyczy karnetów rocznych, to można to wyraźnie napisać, a nie mamić i oszukiwać członków klub. Rozstałem się z klubem bez bólu, gdyż nie znoszę ściemy i robienia ze mnie głupka. Obecnie na stronach klubu chaos dot. karnetów. Na jednej stronie karnety tylko z opieką medyczną (kto upadł na głowę! - karnety od 199 zł!!!), na innej karnety wg starych cen (89 zł). Jak widać klub nie panuje nawet na rzetelnym przedstawieniem oferty. Brawo!!! Inne minusy klubu: brak sauny; na niskim poziomie higiena, w łazienkach często czuć smród, parapety okien grube od kurzu, sprzęt niekiedy zalany potem; personel chodzi po klubie jak śnięty - nie reaguje na pozostawiany przez innych klubowiczów sprzęt, nie dba, by we wszystkich miejscach były np. materace (są wieszaki, często puste i trzeba szukać materacy); często przestawiany sprzęt, który blokuje przejścia, etc. Mógłbym pisać jeszcze długo... Plusy: lokalizacja i dość dobrzy trenerzy. Dla mnie to za mało, by korzystać z tego klubu.

Odwiedzałeś ostatnio CityFit?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • fitness siłownie
  • trening personalny
  • fitness profesjonalny
  • fitness dla kobiet

Podobne firmy w okolicy

Gymnasion

(4.00 )

Holmes Place Poland Sp z o.o.

(0.50 )

Centrum Sportowo-Rekreacyjne Active

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem