Jakość Obsługi

CityFit

( 3.00 )

CityFit to sieć 18 klubów fitness obecnych w trzynastu polskich miastach. Każdy z klubów posiada powierzchnię ponad 1700 m2 (największy ma aż 3200 m2), specjalne strefy treningowe oraz szeroką gamą zajęć fitness, które wliczone są w cenę pakietu. Do dyspozycji klientów pozostają fontanny z bezpłatną wodą filtrowaną, maszyny vendingowe z napojami oraz zdrowymi przekąskami. Siłownie CityFit otwarte są 24h/7 dni w tygodniu.

Opinie (512)

okropnie

najgorsze studio w jakim byłam, Panie to chyba są tam za karę, miałam problem i chyba z 20 minut nikt z obsługi się nie pojawił, nie odpisują na maile, jest tez problem z płatnością, ogólnie wielka porażka

Kontakt do biura obsługi klienta

Jestem zawiedziony ponieważ wystąpiły problemy z pieniędzmi a Biuro obsługi klienta mi nie odpowiedziało w żaden sensowny sposób, brak profesjonalizmu i informacja o tym żebym znowu zgłosił mój problem na ich pocztę email. Zakończę współpracę z CityFit ponieważ jeśli mogą wystąpić problemy z pieniędzmi takie jak u mnie a nie są one natychmiast rozwiązywane i jest brak pomocy od BOK to tylko szkoda nerwów i pieniędzy.

Wszystko pięknie

Dołączyłem do klubu około 3 miesiące temu po rezygnacji z innego. To co mnie pozytywnie zaskoczyło to to, że jest przestronnie, sprzętu jest dużo. Szatnie, prysznice i toalety oraz urządzenia zawsze czyste. Jak tak dalej będzie na pewno z Wami zostanę.

Klient_YiRf

04.03.2019
Odpowiedź firmy CityFit

Dziękujemy za opinię. Bez wątpienia będziemy utrzymywać standard na najwyższym poziomie i mamy nadzieję, że następna ocena będzie na piątkę :) Pozdrawiamy serdecznie.

Źle.

Źle.

niezalogowany-uzytkownik

niezalogowany-uzytkownik

31.01.2019
Odpowiedź firmy CityFit

Witaj! Dziękujemy za opinię. Aby polepszyć jakość naszej obsługi, chcielibyśmy dowiedzieć się co spowodowało złą ocenę? Z góry dziękujemy i pozdrawiamy.

Totalne nieporozumienie

Z klubu korzystałem przez 14 m-cy i gdy chciałem skorzystać z przedłużenia rocznego karnetu spotkała mnie niemiła niespodzianka. Na stronach klub wypisuje, że dla członków klubu ceny są dożywotnie. Nic podobnego! Usiłowano mi wmówić, że nie dotyczy to karnetów rocznych. A czym różni się karnet roczny od miesięcznego? W tym okresie jest się członkiem klubu, stąd klub winien honorować to, co obiecuje na swoich stronach. Jeśli gwarancja ceny nie dotyczy karnetów rocznych, to można to wyraźnie napisać, a nie mamić i oszukiwać członków klub. Rozstałem się z klubem bez bólu, gdyż nie znoszę ściemy i robienia ze mnie głupka. Obecnie na stronach klubu chaos dot. karnetów. Na jednej stronie karnety tylko z opieką medyczną (kto upadł na głowę! - karnety od 199 zł!!!), na innej karnety wg starych cen (89 zł). Jak widać klub nie panuje nawet na rzetelnym przedstawieniem oferty. Brawo!!! Inne minusy klubu: brak sauny; na niskim poziomie higiena, w łazienkach często czuć smród, parapety okien grube od kurzu, sprzęt niekiedy zalany potem; personel chodzi po klubie jak śnięty - nie reaguje na pozostawiany przez innych klubowiczów sprzęt, nie dba, by we wszystkich miejscach były np. materace (są wieszaki, często puste i trzeba szukać materacy); często przestawiany sprzęt, który blokuje przejścia, etc. Mógłbym pisać jeszcze długo... Plusy: lokalizacja i dość dobrzy trenerzy. Dla mnie to za mało, by korzystać z tego klubu.

Odwiedzałeś ostatnio CityFit?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • fitness siłownie
  • trening personalny
  • fitness profesjonalny
  • fitness dla kobiet

Podobne firmy w okolicy

Gymnasion

(4.00 )

Holmes Place Poland Sp z o.o.

(0.50 )

Centrum Sportowo-Rekreacyjne Active

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem