Jakość Obsługi

CityFit

( 3.04 )

CityFit to sieć 18 klubów fitness obecnych w trzynastu polskich miastach. Każdy z klubów posiada powierzchnię ponad 1700 m2 (największy ma aż 3200 m2), specjalne strefy treningowe oraz szeroką gamą zajęć fitness, które wliczone są w cenę pakietu. Do dyspozycji klientów pozostają fontanny z bezpłatną wodą filtrowaną, maszyny vendingowe z napojami oraz zdrowymi przekąskami. Siłownie CityFit otwarte są 24h/7 dni w tygodniu.

Opinie (505)

Wszystko pięknie

Dołączyłem do klubu około 3 miesiące temu po rezygnacji z innego. To co mnie pozytywnie zaskoczyło to to, że jest przestronnie, sprzętu jest dużo. Szatnie, prysznice i toalety oraz urządzenia zawsze czyste. Jak tak dalej będzie na pewno z Wami zostanę.

Klient_YiRf

04.03.2019
Odpowiedź firmy CityFit

Dziękujemy za opinię. Bez wątpienia będziemy utrzymywać standard na najwyższym poziomie i mamy nadzieję, że następna ocena będzie na piątkę :) Pozdrawiamy serdecznie.

Źle.

Źle.

niezalogowany-uzytkownik

niezalogowany-uzytkownik

31.01.2019
Odpowiedź firmy CityFit

Witaj! Dziękujemy za opinię. Aby polepszyć jakość naszej obsługi, chcielibyśmy dowiedzieć się co spowodowało złą ocenę? Z góry dziękujemy i pozdrawiamy.

Totalne nieporozumienie

Z klubu korzystałem przez 14 m-cy i gdy chciałem skorzystać z przedłużenia rocznego karnetu spotkała mnie niemiła niespodzianka. Na stronach klub wypisuje, że dla członków klubu ceny są dożywotnie. Nic podobnego! Usiłowano mi wmówić, że nie dotyczy to karnetów rocznych. A czym różni się karnet roczny od miesięcznego? W tym okresie jest się członkiem klubu, stąd klub winien honorować to, co obiecuje na swoich stronach. Jeśli gwarancja ceny nie dotyczy karnetów rocznych, to można to wyraźnie napisać, a nie mamić i oszukiwać członków klub. Rozstałem się z klubem bez bólu, gdyż nie znoszę ściemy i robienia ze mnie głupka. Obecnie na stronach klubu chaos dot. karnetów. Na jednej stronie karnety tylko z opieką medyczną (kto upadł na głowę! - karnety od 199 zł!!!), na innej karnety wg starych cen (89 zł). Jak widać klub nie panuje nawet na rzetelnym przedstawieniem oferty. Brawo!!! Inne minusy klubu: brak sauny; na niskim poziomie higiena, w łazienkach często czuć smród, parapety okien grube od kurzu, sprzęt niekiedy zalany potem; personel chodzi po klubie jak śnięty - nie reaguje na pozostawiany przez innych klubowiczów sprzęt, nie dba, by we wszystkich miejscach były np. materace (są wieszaki, często puste i trzeba szukać materacy); często przestawiany sprzęt, który blokuje przejścia, etc. Mógłbym pisać jeszcze długo... Plusy: lokalizacja i dość dobrzy trenerzy. Dla mnie to za mało, by korzystać z tego klubu.

Fatalnie.

Fatalnie. Zamierzałam skorzystać,niestety nie doszło do wizyty w tym sklepie

Ok.

Ok. Zarówno miejsca, jak i osoby, które pomagaja nowym klientom w starcie spodobały mi sie.

Odwiedzałeś ostatnio CityFit?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • fitness siłownie
  • trening personalny
  • fitness profesjonalny
  • fitness dla kobiet

Podobne firmy w okolicy

Gymnasion

(4.00 )

Holmes Place Poland Sp z o.o.

(0.50 )

Centrum Sportowo-Rekreacyjne Active

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Najlepiej oceniane salony fryzjerskie na portalu Jakości Obsługi

Sprawdź, które salony fryzjerskie otrzymały najwyższe oceny od użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te salony, które posiadają min. 10 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem