tanikredyt.pl

( 3.28 )

Opinie (247)

Super!

Fachowość, szybkość, dbałość o klienta (przychylność, zrozumienie i pomoc) Godne polecenia

Najgorszy możliwy parabank

Wysyłają groźby oraz ochroniarzy co Tt dzień z przypomnieniem. O spłacie. Zawyzaja dwukrotnie sumę za każdą wizytę i list liczą 5000zl więc człowiek. Nie jest w stanie wyjść z tego inaczej niż nogami do przodu zostanie to również opublikowane na moich portalachbspoleczniosciowych Xoxo

Kontomatik

Ni życzę sobie aby firma Tani kredyt miała dostęp do mojego Konta bankowego, a to uzyskują oferując usługę kontomatik. Stanowi to naruszenie regulaminu banku!

Odwiedzałeś ostatnio tanikredyt.pl?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

EFL

(0.50 )

Getin Leasing

(5.00 )

Kredyt Lease

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem