jobrapido.pl

( 1.00 )

Opinie (20)

Nieuczciwe postępowanie

"prasa wlasnym samochodem"-7 pilnych ofert...Tylko ze nie ma ani jednej oferty...nie klamcie zeby tylko wejsc na wasza strone...(opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)

Lubię odwiedzać stronę Jobrapido

Lubię odwiedzać stronę Jobrapido, ponieważ można tam znaleźć dużo ofert pracy precyzyjnie pasujących do zapytania, co moim zdaniem wyróżnia tę witrynę spośród innych. Poza tym witryna ta pokazuje oferty z różnych portali i umożliwia aktywację powiadomień, co pozwala być na bieżąco. Ogólnie oceniam tę witrynę bardzo pozytywnie i uważam, że osoby poszukujące pracy na pewno znajdą tam coś dla siebie.

strona ta to jedna z najlepszych wyszukiwarek na naszym

strona ta to jedna z najlepszych wyszukiwarek na naszym rynku pracy; zbiera ogłoszenia nie tylko z innych tego typu wyszukiwarek ale takze co jest wielkim plusem z ogłóoszeń prasowych a nawet z ofert powiatowych urzędów pracy. Jasny wygląd, aktualność oraz szybkość wyszukiwania to zalety jobrapido . Ja znalazłem już pracę ale szukam lepszej:) Gorąco polecam

Dziwna strona z ogłoszeniami dotyczącymi możliwości

Dziwna strona z ogłoszeniami dotyczącymi możliwości zatrudnienia. Czyżby były też oferty z całego świata? Już po samym wejściu widzimy tylko jedną linijkę, nie budzi to zaufania. Ofert mało, a jak już są to najczęściej dziwne. Mam wrażenie, jakby poważniejsi pracodawcy nawet nie pomyśleli by zamieścić swoje ogłoszenie na ich stronie.

Na jobrapido

Na jobrapido.pl trafiłam w poszukiwaniu pracy. Wystarczy wpisać interesujące nas stanowisko oraz lokalizację i już możemy się cieszyć mnóstwem ofert pracy do wyboru. Strona bardzo prosto wykonana, łatwa w obsłudze. Możemy również na stronie wpisać swój adres e-mail – wtedy interesujące nas oferty będą przychodziły na naszego maila, co daje gwarancję, że niczego nie pominiemy. Jak najbardziej polecam zajrzeć i samemu skorzystać.

Bardzo interesująca strona dla osób poszukujących

Bardzo interesująca strona dla osób poszukujących dodatkowego zajęcia lub po prostu pracy. Wszystko dobrze rozmieszczone, czytelne a wyszukiwarka bardzo dokładna. Na portalu znajdziemy ogłoszenia zamieszczane w innych portalach co jest bardzo miłym zaskoczeniem. Dużym minusem jest fakt , iż często ogłoszenia są nieaktualne a ciągle znajdują się w bazie ofert – duży minus. Swego czasu miałem problemy techniczne z ich stroną więc napisałem do nich a odpowiedź była natychmiastowa, wyjaśnili mi wszystko i co ważne był to problem ogólnokrajowy. Fajnym dodatkiem jest podanie w wyszukiwarce w jakiej odległości od miejsca zamieszkania mogę i chcę pracować.

Jest to bardzo użyteczny portal z równymi ofertami pracy

Jest to bardzo użyteczny portal z równymi ofertami pracy. Zamieszczane są na nim najnowsze ogłoszenia, które pojawiają się na wszystkich większych portalach ogłoszeniowych, takich jak np. pracuj.pl. Wadą jobrapido jest jednak to, że starsze ogłoszenia, które już niejednokrotnie są nieaktualne nie są usunięte ze strony tylko cały czas na niej wiszą.

Jobrapido

Jobrapido.pl to strona dzięki, której łatwo można znaleźć pracę. Na stronie umieszczone są ogłoszenia, opublikowane na wielu stronach z ogłoszeniami w Polsce. Strona bardzo ułatwia wszelkie poszukiwania i oszczędza nasz czas. Po wybraniu odpowiednich kategorii (stanowiska pracy i regionu), ogłoszenia otrzymujemy mailem, a wszystko to według naszych oczekiwań i wcześniejszych ustaleń. Sama strona główna portalu jest w przyjemnych biało - niebieskich kolorach, wzbudzających zaufanie oraz nie męczących oczu. Obsługa jest bardzo prosta, a kategorie jasno wyszczególnione. Łatwo można określić jakiej pracy szukamy, gdzie i jaka ma być odległość w km od wybranego miasta. Strona godna polecenia!

Internet

Internet, medium z którym jestem silnie związana daje mi wiele wsparcia i pomocy ale też rozrywki jak i jakieś formy relaksu w codziennym życiu. Temat zmiany pracy pozostaje nadal aktualny. I z tego powodu staram się śledzić anonse o wolnych wakatach. Oczywiście głównie czynię to za pomocą kanału elektronicznego właśnie, i cenię sobie możliwość minimalizacji czasu i kłopotu co osiągam poniekąd zamawiać zbiorcze powiadomienia o nowych ofertach na skrzynkę e-mailową na różnych witrynach www o profilu tematycznych agregatorów. Jednym z takich adresów jest Jobrapido na którym to wskazałam swoje kryteria stanowiskowe, według których mają być mi przesyłane interesującej mnie oferty pracy, czy to stałej czy dodatkowej jak i o charakterze dorywczym czy jednorazowym. W miarę jak pojawia się nowe ogłoszenie zostaje mi przesłany tzw. Job Alert Z pozycji swojej poczty klikając w link do ogłoszenia przechodzę na stronę www.jobrapido.pl i ponownie klikając już na stronie w link ogłoszenia jestem przekierowywana na stronę www gdzie to ogłoszenie zawisło. Sama strona jobrapido.pl jest nieciekawa, mdła. Z bardzo ubogą grafiką i prostym szablonem układu strony. Nie zawsze rzetelna. Ogłoszenia i same powiadomienia się dublują. Nie zawsze zachowana jest chronologia. Ale jako jedna z wielu na której bazuje pozwala mi w mniejszym bądź większym stopniu niczego nie przeoczyć. Mimo wad praktycznie codziennie tu jestem. Bo są już plusy. Nie skomplikowana nawigacja, częste mailing z pogrupowaną ofertą, z możliwością bezpośredniego przejścia na stronę. No i co by nie mówić filtr wyszukiwania jest w miarę precyzyjny.

Strona jest bardzo czytelna

Strona jest bardzo czytelna, a kryteria wyboru umożliwiają maksymalne zawężenie lu rozszerzenie obszaru poszukiwań pracy. Na dodatek, zapisując się do newslettera, na adres e-mail otrzymuje się powiadomienia o nowych ogłoszeniach. Klikając w link znajdujący się w mailu, przenosi nas do strony, na której zapisane są nasze ustawienia i pokazuje tylko te oferty, których jeszcze nie widzieliśmy (szkoda tylko, że oferty się powtarzają następnego dnia).

Strona jest bardzo czytelna

Strona jest bardzo czytelna, a kryteria wyboru umożliwiają maksymalne zawężenie lu rozszerzenie obszaru poszukiwań pracy. Na dodatek, zapisując się do newslettera, na adres e-mail otrzymuje się powiadomienia o nowych ogłoszeniach. Klikając w link znajdujący się w mailu, przenosi nas do strony, na której zapisane są nasze ustawienia i pokazuje tylko te oferty, których jeszcze nie widzieliśmy (starsze wyświetlają się tylko, jeśli tego chcemy), przez co codziennie nie musimy kontrolować daty i przekopywać sterty tych samych ogłoszeń.

Bardzo fajny portal udostępniająca różne oferty pracy

Bardzo fajny portal udostępniająca różne oferty pracy. Łatwo można znaleźć interesujące nas oferty dzięki prostej wyszukiwarce - wpisując miejscowość i np profesję w której chcemy pracować. Portal jest czytelny i na prawdę prosty w obsłudze. Codziennie przeglądam w poszukiwaniu nowej pracy i jestem zadowolony z ofert, które się tam pojawiają.

Jobrapido

Jobrapido.pl to chyba najpopularniejszy w tej chwili portal dla szukających pracy, lub takich jak ja, którzy po prostu chcą być na bieżąco z sytuacją na rynku pracy. Można tam znaleźć bardzo dużą liczbę aktualnych ofert, można je szybko przeglądać dzięki zaznaczeniu odpowiednich kryteriów wybierając tylko te nas interesujące. Przejrzysta grafika, duża funkcjonalność strony. Fenomen Jobrapido.pl polega na wyszukaniu wszystkich możliwych ofert pracy ze wszystkich portali internetowych . Czyli jest ogólną i największą wyszukiwarka ofert pracy .

Polecam tą stronę

Polecam tą stronę, gdyż jest tu bardzo dużo ofert pracy. W dodatku można uruchomić bez problemu funkcję przesyłania na nasz adres e-mail codziennych powiadomień o nowych ofert pracy z np. Twojej miejscowości. Ja mam takich alertów uruchomionych 6 i szczerze nie da się pogubić. Przychodzące wiadomości e-mail są czytelne, przy każdej miejscowości widnieje liczba ofert pracy, które się pojawiły w danym dniu i na daną godzinę wysłania przez Jobrapido.pl wiadomości. Polecam wszystkim szukającym pracę :) łatwo i przyjemnie

Portal dla osób szukających pracy

Portal dla osób szukających pracy. Po wejściu na stronę wpisujemy jakiej pracy szukamy i gdzie oraz możemy też wpisać odległość w kilometrach od konkretnej miejscowości. Mamy też możliwość założenie określonego profilu wyszukiwania czyli wpisujemy tyko konkretną pracę i strona wyszukuje nam oferty wg naszych kryteriów. Storna jest bardzo przyjemna, profesjonalnie zrobiona, a przede wszystkim czytelna. POlecam wszystkim szukającym pracy .

Na stronie www

Na stronie www.jobrapido.pl są zebrane ogłoszenia z ofertami pracy z sieci według naszych kryteriów poszukiwań. Bardzo wygodna funkcja powiadamiania e-mailem o nowych oferta według zachowanych kryteriów. Dzięki tej stronie możemy zaoszczędzić czas który by upłynął nam na przeglądani wielu, wielu stron w internecie. Lista z aktywnymi linkami do poszczególnych ogłoszeń jest czytelna, graficznie prosta bez zbędnych ozdobników. Co ważne nie wyświetlają się na niej przeszkadzające reklamy. Sprawdziłam, z kilku ofert skorzystałam. Polecam dla poszukujących pracy stałej bądź dorywczej czy to dodatkowej.

Jeszcze do niedawna myślałam

Jeszcze do niedawna myślałam, że jest to najlepszy portal z ogłoszeniami o pracę, ale bardzo się myliłam bo znalazłam konkurencję www.jobbler.pl Chociaż taka prawda że z pomocą niniejszego portalu złapałam jedno małe zlecenie. Na www.jobrapido ilość ofert pracy jest zdecydowanie mniejsza. Jednak również codziennie prawie mogę liczyć na newsletter z aktualnym ofertami pracy, które mnie akurat interesują. Dobrze , że jako osoba chwilowo bezrobotna mogę dzięki temu czynić efektywniejszym moje szukanie pracy, tym bardziej, że mieszkam na terenie wiejskim.

Portal dla osób poszukujących pracy

Portal dla osób poszukujących pracy. Bardzo ciekawe rozwiązanie z racji tego iż jest to jak gdyby zbiór wszystkich funkcjonujących stron dotyczących poszukiwania pracy. Dzięki tej stronie nie musisz śmigać po necie i zaglądać na różne strony poświęcone szukaniu pracy. Tu masz wszystko w pigułce.Strona jest uczciwie uaktualniana, także co dzień są świeże i aktualne oferty. Strona bardzo przydatna i pomocna dla osób szukających pracy...

Jest to wyszukiwarka ofert pracy

Jest to wyszukiwarka ofert pracy. Jest dość łatwa w obsłudze i przyjemna. Kolorystyka i układ strony porosty, jasny i czytelny. Lecz niestety strona ma też swoje minusy. Jednym z nich jest ciągle wyskakujące okienko z propozycją zapisania się do listy mailingowej i otrzymywanie nowych ofert pracy. Nie było by to złe rozwiązanie gdyby nie mały szczegół. Wyskakuje ono za każdym razem jak się kliknie w szczegóły ogłoszenia i po kliknięciu w napis” zamknij” od nowa wyskakuje strona ogłoszenia, którą się przed chwilą przeglądało

Odwiedzałeś ostatnio jobrapido.pl?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Allegro.pl

(4.38 )

ceneo.pl

(4.27 )

Interia.pl

(1.50 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. W naszym rankingu najlepszych drogerii znalazło się 15 firm z branży. Sprawdźmy co dla klientów stanowi kluczowy element wizyty i na co zwaracją uwagę podczas obsługi.Użytkownicy portalu w swoich opiniach najczęściej opisywali wiedzę personelu, jakość kosmetyków i różnorodność asortymentu. Przede wszystkim docenili możliwość skorzystania z profesjonalnej porady pracownika w doborze najlepszych kosmetyków oraz, co jest szczególnie zauważalnie w przypadku marki Yves Rocher, kosmetyki dobrej jakości, z naturalnych składników: „Bardzo dobre kosmetyki, jeśli nie najlepsze, Sklepy są niewielkie, przytulne, pracownicy kompetentni z szeroką wiedzą o asortymencie, który sprzedają.”~DORA_1"Wchodząc do Hebe w Galerii Zielone Wzgórza można zawsze liczyć na wsparcie przesympatycznych pań, które wykazują się ponadrzeciętną znajomością branży kosmetycznej i potrafią profesjonalnie dobrać produkt, do potrzeb klientow"~Klient_XvfG"Zawsze obsługa indywidualna, fachowy dobór kosmetyków."~ Marta_2588Na co więc narzekają klienci drogerii i perfumerii? Zdecydowanie na czas obsługi czyli wydłużające się kolejki oraz oczekiwanie na podejście konsultatnki. Wśród zgłosoznych opinii znalazły się rownież negatywne komentarze dot. zachowania personelu. Oznacza to, że pomimo szerokiej wiedzy nt. branży i oferowanych produktów, pracownicy nie zawsze są uprzejmi i życzliwie nastawieni do klientów:"Konsultantka umie doradzić i tak poprowadzić rozmowę aby zachęcić do szerszych zakupów -dobrze mi się z nią rozmawiało. Minus jest za to, że przez 10 min nikt do mnie nie podszedł i nie zapytał o pomoc."~Klient_0Mf5"Poprosiłam żeby „Pani” podała mi paletkę cieni ponieważ, miały je schowane. Dziewczyny obrażone ze przeszkodziłam im w rozmowie, po czym ta jedna która dała mi paletkę, zaczęła mnie przedrzeźniać i nazywać „kochaniutką”.~Klient_JNEQ"W mojej opinii na zmianach jest za mało Pracowników, których można poprosić o pomoc, odbija się to również na długości kolejek, które tworzą się najczęściej w godzinach popołudniowo - wieczornych. Na stanowiskach kosmetków kolorych często panuje nieporządek, a produkty pozostają pootwierane przez Klientów."~mg092Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ Zobacz jak branża beauty została oceniona w 2019 i jaki uzyskała poziom zadowolenia klientów! Raport z badania satysfakcji konsumentów z 2019 roku znajdziesz tutaj

Szukasz najlepszego fryzjera w mieście? Sprawdź nasz RANKING!

Jak łatwo znaleźć fryzjera, który spełni wszystkie nasze (i naszych włosów) wymagania? Korzystając z porad innych klientów! Sprawdź, który salon ma najlepszych specjalistów, używa dobrej jakości kosmetyków i dba o komfort klientów? Przedstawiamy rankig 5 najlepiej ocenianych salonów fryzjerskich na portalu jakoscobslugi.pl.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem