SALVA Okna i drzwi

( 1.00 )

Opinie (2)

Spotkanie w siedzibie lokalnego Przedstawiciela Firmy SALVA

Spotkanie w siedzibie lokalnego Przedstawiciela Firmy SALVA odbyło się w dniu 04.04.2017 w m. Bogucin pod Poznaniem i miało ono charakter informacyjno - marketingowy. Do spotkania doszło z inicjatywy Przedstawiciela Firmy, po kontakcie telefonicznym ze strony Klienta. Spotkanie trwało ok. 90 minut i zapewniło ono Klientowi dostarczenie szczegółowych i wyczerpujących informacji technicznych oraz marketingowych na temat stolarki okien i drzwi PCV oferowanych przez Firmę SALVA. Obsługa była nienaganna, a przekazane informacje były fachowe, merytoryczne i dokładne. Atmosfera spotkania była bardzo dobra. Przedstawiono na nim wiele oferowanych produktów oraz nowatorskich rozwiązań technicznych. Klientów poczęstowano kawą i herbatą. W trakcie spotkania przygotowano kilka ofert handlowych i wydrukowano je dla Klienta. Spotkanie było owocne, a dalsze decyzje odnośnie ewentualnego zamówienia pozostawione do wyboru Klientowi, bez wywierania na niego jakiejkolwiek presji. Nie stosowano tzw. "chwytów marketingowych", ani też żadnych metod nieuczciwej konkurencji. Wygląd oraz wyposażenie salonu nie budzi zastrzeżeń. Ogólna ocena spotkania: BARDZO DOBRY.

Odwiedzałeś ostatnio SALVA Okna i drzwi?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Oknoset

(4.00 )

Adams

(4.75 )

Tymex

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem