SALVA Okna i drzwi

( 1.00 )

Opinie (3)

NEGATYW

Absolutnie odradzam ! Rok czasu trwa zabawa z reklamacją. Do prac serwisowych przysłali magazyniera, taki super serwis! KATASTROFA, nie wiem jak ta firma jeszcze działa na rynku poznańskim ! Dwa tygodnie czekam , żeby ktoś przyjechał w ramach serwisu, telefonów sporo a informacji brak, że ktoś przyjął zgłoszenie......Mam nadzieję,że uda się zakończyć temat z tą firmą, jedynie chyba pozew zbiorowy może załatwić temat,żeby zaczęli widzieć klienta nie tylko do momentu przelewu, ale również po sprzedaży!Masz podobne uwagi napisz aaaaannnananananananana@gmail.com

Spotkanie w siedzibie lokalnego Przedstawiciela Firmy SALVA

Spotkanie w siedzibie lokalnego Przedstawiciela Firmy SALVA odbyło się w dniu 04.04.2017 w m. Bogucin pod Poznaniem i miało ono charakter informacyjno - marketingowy. Do spotkania doszło z inicjatywy Przedstawiciela Firmy, po kontakcie telefonicznym ze strony Klienta. Spotkanie trwało ok. 90 minut i zapewniło ono Klientowi dostarczenie szczegółowych i wyczerpujących informacji technicznych oraz marketingowych na temat stolarki okien i drzwi PCV oferowanych przez Firmę SALVA. Obsługa była nienaganna, a przekazane informacje były fachowe, merytoryczne i dokładne. Atmosfera spotkania była bardzo dobra. Przedstawiono na nim wiele oferowanych produktów oraz nowatorskich rozwiązań technicznych. Klientów poczęstowano kawą i herbatą. W trakcie spotkania przygotowano kilka ofert handlowych i wydrukowano je dla Klienta. Spotkanie było owocne, a dalsze decyzje odnośnie ewentualnego zamówienia pozostawione do wyboru Klientowi, bez wywierania na niego jakiejkolwiek presji. Nie stosowano tzw. "chwytów marketingowych", ani też żadnych metod nieuczciwej konkurencji. Wygląd oraz wyposażenie salonu nie budzi zastrzeżeń. Ogólna ocena spotkania: BARDZO DOBRY.

Odwiedzałeś ostatnio SALVA Okna i drzwi?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Oknoset

(4.00 )

Adams

(4.80 )

Tymex

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem