SALVA Okna i drzwi

( 1.00 )

Opinie (2)

Spotkanie w siedzibie lokalnego Przedstawiciela Firmy SALVA

Spotkanie w siedzibie lokalnego Przedstawiciela Firmy SALVA odbyło się w dniu 04.04.2017 w m. Bogucin pod Poznaniem i miało ono charakter informacyjno - marketingowy. Do spotkania doszło z inicjatywy Przedstawiciela Firmy, po kontakcie telefonicznym ze strony Klienta. Spotkanie trwało ok. 90 minut i zapewniło ono Klientowi dostarczenie szczegółowych i wyczerpujących informacji technicznych oraz marketingowych na temat stolarki okien i drzwi PCV oferowanych przez Firmę SALVA. Obsługa była nienaganna, a przekazane informacje były fachowe, merytoryczne i dokładne. Atmosfera spotkania była bardzo dobra. Przedstawiono na nim wiele oferowanych produktów oraz nowatorskich rozwiązań technicznych. Klientów poczęstowano kawą i herbatą. W trakcie spotkania przygotowano kilka ofert handlowych i wydrukowano je dla Klienta. Spotkanie było owocne, a dalsze decyzje odnośnie ewentualnego zamówienia pozostawione do wyboru Klientowi, bez wywierania na niego jakiejkolwiek presji. Nie stosowano tzw. "chwytów marketingowych", ani też żadnych metod nieuczciwej konkurencji. Wygląd oraz wyposażenie salonu nie budzi zastrzeżeń. Ogólna ocena spotkania: BARDZO DOBRY.

Odwiedzałeś ostatnio SALVA Okna i drzwi?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Oknoset

(4.00 )

Adams

(4.75 )

Tymex

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź opinie o nim na portalu Jakości Obsługi!  

Gdzie zjeść? Najlepsze restauracje we Wrocławiu 2018

Portal Jakości Obsługi wybrał 10 najlepiej ocenianych restauracji we Wrocławiu.  W rankingu znajdują się tylko te restauracje, które zdobyły minimim 20 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem