Warszawska Grupa Wydawnicza

( 0.60 )

Opinie (12)

Nigdy więcej

To jest absurd wdać się w jakąkolwiek formę współpracy z tym wydawnictwem- wydałem u nich tomik wierszy - pozostały same kłopoty - mieli mi zapłacić za każdy sprzedany tomik - echo - żaden pkt popisanej umowy nie został przez nich spełniony. Szkoda słów - nie dajcie się nabierać.

Nigdy więcej!

Kiedy wreszcie władze zabiorą się za takich oszustów?! Aby w biały dzień naciągać rzesze ludzi i nie można było z nimi nic zrobić! Chętnie przyłączę się do pozwu zbiorowego i każdej innej formy działania przeciwko tym ludziom- kontakt przez fb - Kurier ze Stambułu

Omijać z daleka. DNo

Kto chciałby pozwać zbiorowo Warszawską Grupę Wydawniczą?

Czy ktoś oszukany nie chciałby dołączyć do pozwu zbiorowego?

Wydałam książkę, ale wydawca mnie zbywa. Zero wywiązywania się z postanowień umowy, zero pieniędzy, brak promocji, dystrybucji książki, jest niedostępna. Wielkie koszty! Czy ktoś oszukany nie chciałby dołączyć się do pozwu zbiorowego?

Bardzo źle

Zrobiłam zamówienie, wysłałam przelew. Książki nie otrzymałam. Wysłałam kilka meili z zapytaniem o zamówienie, nikt mi nie odpowiedział. Zostałam oszukana. Nie polecam.

Jestem bardzo zawiedziona i zdegustowana współpracą z

Jestem bardzo zawiedziona i zdegustowana współpracą z Warszawską Grupą Wydawniczą reprezentowaną przez Warszawską Grupę Wydawniczą reprezentowaną przez Jarosława Wernika i jego żonę Monikę. Ażeby wydać książkę u tego wydawcy, zdobyłam sponsorów, zapłaciłam 3800 złotych i... zaczęły się trudności. Najpierw termin pierwszej korekty był kilkakrotnie przekładany, potem trudno było się doprosić o przysłanie książek przed promocją. Proromocja była 18 stycznia o 18,00, a książki dostałam w tym samym dniu o 12,30. Sama robiłam promocję, zaproszenia, plakaty, ulotki, spotkania autorskie, a teraz Pan Jarosław Wernik nie rozlicza się. 30 czerwca upłynął termin rozliczenia, kilkanaście razy monitowałam i przypominałam. jest 28 sierpnia, nie mam ani raportu sprzedaży, ani pieniędzy. Książka widnieje na kilkunastu stronach księgarni internetowych . Przez kilka miesięcy patroni medialni i sponsorzy czekali na obiecane książki i mieli do mnie pretensje. WYDAWCA JEST NIERZETELNY, NIEUCZCIWY, KOMBINUJĄCY I UNIKAJĄCY WSPÓŁPRACY. mA PRZEWAŻNIE NIECZYNNY TELEFON, NIE ODPOWIADA NA MAILE, CZASEM WYŚLE SMS-A. jAK NAJDALEJ OD TEJ FIRMY!

Wydawnictwo

Wydawnictwo, które chwali się na stronie internetowej pełnym profesjonalizmem, należy omijać szerokim łukiem.! Jest tak wiele złych opinii o współpracy z WGW, tak wielu zawiedzionych autorów, korektorów, innych współpracowników, że przykro marnować ich chęci i talent na współpracę z tak niekompetentnymi ludźmi. Mają kilka pozycji, którymi się chwalą, zdjęcia z promocji, ale należy pamiętać o tym, że to głównie autorzy płacą za promocję, wieczór autorski, okładkę no i cały proces wydawniczy. Ludzie szukają profesjonalnego wsparcia i pomocy w dystrybucji książki, otrzymują stuprocentową czarną polewkę. Za własne pieniądze. Poznałam właśnie kilkoro poszkodowanych i zawiedzionych osób, to wstyd prowadzić taką firmę i żerować na debiutantach.

Odwiedzałeś ostatnio Warszawska Grupa Wydawnicza?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Businessman

(4.50 )

Dziennik Polska Europa Świat

(4.50 )

Forbes

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem