Leroy Merlin

( 4.08 )

Opinie (2748)

Miło i profesjonalnie

Kupowałam przez internet baterię na wannę. Miałam kilka pytań, na które otrzymałam wystarczające odpowiedzi. Krótko,miło i wyczerpująco.

Super

Bardzo jesteśmy zadowoleni z pomocy pracownika z działu glazura. Mega kulturalny, miły, profesjonalny i zaangażowany człowiek. Zrobił więcej niż normalny klient mógłby oczekiwać. Z przyjemnością skorzystaliśmy z jego doradztwa i pomocy.

OK

Duży wybór, dobry asortyment, ale niestety niekompetentna obsługa, której jest za mało. Polecam dla zdecydowanych i znających się na budowlance osób, które nie oczekują fachowej pomocy ze strony personelu.

Słabo, nie polecam

Jeżeli chodzi o szycie firan i dogadanie się z obsługą, to jest to istny koszmar. Z reklamacją "bujam się" już 1,5 miesiąca, bo notorycznie kogoś tam nie ma. Za chwilę sprawa wyląduje u dyrektora, może to jakoś otrzeźwi załogę.

Super

Leroy Merlin jest bardzo przydatnym miejscem. Szeroki asortyment, miła obsługa. Polecam

Bardzo dobrze

Dział oświetlenia świetna obsługa, kompetentni pracownicy, mili, życzliwi.

Bardzo dobry sklep

Bardzo różnorodny asortyment. Przy remoncie kuchni, łazienki, toalety nieodzowny sklep. Kupisz tam wszystko co jest potrzebne. POLECAM.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Kiedy idę wiem po co i czego mogę oczekiwać. Doradcy pomocni zawsze doradzą.

Świetnie.

Świetnie. Bardzo na plus. Pracownik, po chwili podszedł, zapytał się czego potrzebuje, chcąc pomoc zadał wiele szczegółowych pytań, stad pomógł mi znaleźć najlepsze rozwiązanie. Sklep ma duży asortyment, co również jest jego zaleta.

Odwiedzałeś ostatnio Leroy Merlin?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bricomarche

(3.28 )

Castorama

(3.96 )

Grupa PSB

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem