Hotel Lech

( 5.00 )

Opinie (5)

Po prostu SUPER HOTELIK jak na swoje gwiazdki

Byliśmy z żoną po raz drugi w tym hotelu z Grouponu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Obsługa, zakwaterowanie oraz wyżywienie supeer. Dodatkowo była możliwość skorzystania z darmowego basenu /obok/ w GOS i R. Budynek typowy dla czasów PRL - u., ale wygodny i bez zarzutów. Polecamy

Zakup z Groupona

Korzystając z bogatej oferty GROUPON wybraliśmy z żoną wyjazd 5 dniowy do tego hotelu. Wspaniała obsługa w recepcji, smakowite jedzenie przyrządzane przez szefa kuchni oraz miła i sympatyczna obsługa na stołówce sprawiły, że jesteśmy pod wrażeniem i na pewno w przyszłości skorzystamy z tego miejsca zakwaterowania. Możliwość skorzystania z darmowego /w cenie grouponu/ basenu oraz strefy SPA to dodatkowa wisienka na torcie. Gorąco polecamy.

Ceną świetnej lokalizacji na głównej osi komunikacyjnej

Ceną świetnej lokalizacji na głównej osi komunikacyjnej miasta jest zawyżona cena ustalona przez ten hotel orazhałas doskwierający na niższych piętrach po otwarciu okna (w cieplejszej porze roku nie do uniknięcia). Ponadto telewizor I radio można by wymienić na nowsze przy jakiejś okazji. Oczywiście to szczegóły bez wielkiego znaczenia.

Parking

Parking, wejście do hotelu, łazienki jak i sama restauracja wyglądają bardzo estetycznie. Bardzo miła, szybka, kompetentna i profesjonalna obsługa. Po zajęciu stolika, prawie natychmiast zjawia się kelnerka i zostawia menu. Następnie daje czas na zastanowienie i szybko je realizuje. Wystrój bardzo stylowy, ładne nakrycia stolików.

Odwiedzałeś ostatnio Hotel Lech?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Campanile

(5.00 )

Hilton

(5.00 )

Orbis

(2.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem