Hotel Lech

( 5.00 )

Opinie (5)

Po prostu SUPER HOTELIK jak na swoje gwiazdki

Byliśmy z żoną po raz drugi w tym hotelu z Grouponu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Obsługa, zakwaterowanie oraz wyżywienie supeer. Dodatkowo była możliwość skorzystania z darmowego basenu /obok/ w GOS i R. Budynek typowy dla czasów PRL - u., ale wygodny i bez zarzutów. Polecamy

Zakup z Groupona

Korzystając z bogatej oferty GROUPON wybraliśmy z żoną wyjazd 5 dniowy do tego hotelu. Wspaniała obsługa w recepcji, smakowite jedzenie przyrządzane przez szefa kuchni oraz miła i sympatyczna obsługa na stołówce sprawiły, że jesteśmy pod wrażeniem i na pewno w przyszłości skorzystamy z tego miejsca zakwaterowania. Możliwość skorzystania z darmowego /w cenie grouponu/ basenu oraz strefy SPA to dodatkowa wisienka na torcie. Gorąco polecamy.

Ceną świetnej lokalizacji na głównej osi komunikacyjnej

Ceną świetnej lokalizacji na głównej osi komunikacyjnej miasta jest zawyżona cena ustalona przez ten hotel orazhałas doskwierający na niższych piętrach po otwarciu okna (w cieplejszej porze roku nie do uniknięcia). Ponadto telewizor I radio można by wymienić na nowsze przy jakiejś okazji. Oczywiście to szczegóły bez wielkiego znaczenia.

Parking

Parking, wejście do hotelu, łazienki jak i sama restauracja wyglądają bardzo estetycznie. Bardzo miła, szybka, kompetentna i profesjonalna obsługa. Po zajęciu stolika, prawie natychmiast zjawia się kelnerka i zostawia menu. Następnie daje czas na zastanowienie i szybko je realizuje. Wystrój bardzo stylowy, ładne nakrycia stolików.

Odwiedzałeś ostatnio Hotel Lech?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Campanile

(5.00 )

Hilton

(5.00 )

Orbis

(2.50 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem