Pływalnia Sportowa MOSiR Zielona Góra

( 4.50 )

Opinie (1)

Panie pracujące w szatni przesympatyczne

Panie pracujące w szatni przesympatyczne. Basen ten ma już swoje lata świetności za sobą, ale jest wystarczający dla ludzi chcących sobie popływać lub skorzystać z sauny. Pływania jest super. Szatnie i prysznice to nie najnowszy krzyk mody ale wystarczające. Sauna czynna w wybranych godzinach. Ceny naprawdę bardzo przystępne.

Odwiedzałeś ostatnio Pływalnia Sportowa MOSiR Zielona Góra?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Aqua Żyrardów

(3.00 )

Warmia Park w Pluskach

(4.00 )

Aquapark Sopot

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem