E Leclerc

( 3.33 )

Opinie (1283)

Kas dużo czynnych

Dużo młodych ładnych dziewczyn na kasach (Ukrainki też) i mnóstwo kas otwartych, nie tak jak w innych supermarketach..

Niemiła obsługa to mało powiedziane

W Zana Leclerc robię zakupy prawie codziennie, jednak sklep pozostawia wiele do życzenia. Sklep sam w sobie jest duży, przestronny. Są produkty lepszej i gorszej jakości. Ceny są także różne to znaczy na plakietce podane są ceny niższe niż później nabijane na paragon. Obsługa na kasie, czy na działach jednak pozostawia wiele do życzenia. Jest nieprzyjemna, oraz nie potrafi najzwyczajniej w świecie się wysłowić. Duża ilość ludzi pracujących tam to Ukraińcy. Są oni zazwyczaj najbardziej nie mili, oraz powolni. Nie uslyszysz od nich "dzień dobry", czy "do widzenia" . Trzeba stać w kolejce z 20 minut minimum, żeby zabrać zakupy do domu. W dodatku często się oni mylą. Jako ludzie rozumiemy wszytko, każdy popełnia błędy, ale mylić brzoskwinie z nektarynka? Albo grejpfruta z pomarańczą? Liczyć zakupu Pani/Pana za nami chociaż bylo oddziekone plakietką? Po prostu nie odpowiedni ludzie na nieodpowiednim miejscu. W dodatku brudne paznokcie, brudne koszulki to też nie nowość. Agnecja która zatrudnia osoby do pracy na stanowisku kasjer, powinna patrzeć czy osoba jest schludna, mila. Zamiast zachęcić ludzi do robienia częstszych zakupów w tym sklepie, obsługa wszystko niszczy. Jest po prostu fatalna oraz powolna. Jeśli masz mało czasu na zakupy, to zdecydowanie nie wybieraj się do tego sklepu. Oprócz zmarnowanych minimum 20 minut na czekanie w kolejce, będziesz zdenerwowany i po prostu tym wszystkim zażenowany. Trzy gwiazdki są tylko i wyłącznie za sam sklep, produkty znajdujące się w nim.

Fatalna obsługa jak i działanie sklepu

Obsługa przede wszystkim niemiła, sklep zatrudnił dużo kasjerów, którzy kompletnie nie nadają się do pracy (wolno liczą, mylą się więc trzeba czekać godzinami w kolejce). Przed świętami sklep miał wiele wpadek, np pod względem jakości produktów. W jajkach zostały znalezione larwy, co jest niedopuszczalne w tego typu markecie.

Chaos oraz dezorganizacja

Panie pracujące w obsłudze klienta nie są uprzejme, zachowują się jakby pracowały tam za karę. Na wydanie faktury czekałem bardzo długo, pani wyszła, powiedziała że wróci za chwilę, po czym wróciła po 20 minutach, przynosząc za sobą woń papierosa oraz, na szczęście fakturę. Na plus młody chłopak obsługujący mnie przy kasie - chętny do pomocy nawet przy pakowaniu zakupów. W sklepie czysto z małymi wyjątkami - gdzieniegdzie na podłodze porozlewane lepkie substancje

jest nieźle ale jeszcze trochę popracować

E Leclerc odwiedzam często ze względu na dobre promocje mięs i wędlin, ceny są atrakcyjne, niekiedy można trafić na gratisy tzn. zrobić zakup jakiegoś artykułu a gratis/prezent można odebrać w dziale obsługi klienta, niestety bolączką może być karta klienta która wymaga poprawy, otóż trzeba zrobić zakupy powyżej jakieś kwoty chyba 40 zł wtedy są naliczane pkt do Twojego konta,

Źle.

Źle. Bardzo długie kolejki do kasy. Czasem czynna tylko jedna w całym sklepie.

Słabo.

Słabo. W sklepie na niektórych działach zauważyłem duży nieład. Pracownicy zapytani o dostępność towaru z działu małe agd, nie byli w stanie wyjaśnić jego braku i zostałem skierowany do kierowniczki.

Odwiedzałeś ostatnio E Leclerc?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Auchan

(3.77 )

Carrefour

(3.62 )

Geant

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem