50 style

( 3.53 )

Opinie (367)

Nie polecam

Po 4 miesiącach użytkowania podeszwy odkleiły się , czubki zdarte a sklep reklamacji nie uznał. Już nigdy nie zrobię tam zakupów.

Odradzam!!!

Omijać szerokim łukiem. Sklep stosuje nieuczciwe praktyki konsumenckie. naciąganie Klientów na stratę czasu, na dojazdy po ponowny odbiór gdyż wysyłają po wielu próbach brakujące produkty w oddzielnych paczkach w związku z czym klient musi ieoe razy udawać się do paczkomatu np po odbior brakujących produktów. (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)

Świetny sklep

Sklep po wejściu prezentuje się czysto i estetycznie. Jest mnóstwo produktów w korzystnej cenie z uwagi na trwającą promocję. Sprzedawcy witają klienta, niestety z własnej inicjatywy nie proponują pomocy. Pracownica spytana o pomoc chętnie informuje o produktach. Podczas rozmowy doradczyni miała pozytywne nastawienie i była bardzo miła. Sama poinformowała o trwających promocjach. Proponowała obuwie bazując na własnym doświadczeniu. Polecam!

MASAKRA CO DO OBSŁUGI !!!

Młoda ekspedientka podnosi głos na klienta.To coś niespotykanego !!! Kierowniczka ,która przyszła poparła jej racje,a nie wiedziała o co chodziObsługa fatalna..W dzisiejszych czasach to tylko omijać szerokim łukiem taki sklep.Nie jest to towar za 10 zł ,więc Panie zapomniały o grzeczności..Polecam muzeum...odpowiednie miejsce.

Kpina a nie sklep

Towar beznadziejnej jakości. Nie przyjmują reklamacji nawet na buty z fabryczną wadą - 2 razy odrzucona, bo wada zbyt mała!? Buty nadają się jedynie do kosza, miałam je tydzień. Zmarnowane 300zł, obsługa sklepu sama nie wie z czego żyje, rzeczoznawca podejrzewam że na buty nawet nie spojrzał. (treść usunięta przez moderatora) nie polecam!

Obsługa dramat

Katastrofa wiecej tam nie wejdę, bezczelne małolaty a nie obsługa, łaske robią jak podejdą do klienta, ,,smichy chichy,, z kolegą z pracy dramat po prostu i nie pierwsza osoba jest tego zdania. Życzę powodzenia z taką kadrą.

ANTY SKLEP

PRZESTRZEGAM PRZED ZAKUPAMI W TYM SKLEPIE, OD TYGODNIA CZEKAM NA ZAMÓWIONE BUTY (DWIE PARY) PENIĄDZE JAK I BUTY PRZEPADŁY A SKLEP MA TO SOBIE ZA NIC. FIRMA KURIERSKA ZGUBIŁA PRZESYŁKĘ ALE TO NIE ROBI NA NICH WRAŻENIA. SPRAWDZAJĄC OPINIE O TYM SKLEPIE STWIERDZAM , ŻE TO PO PROSTU NIEUCZCIWI SPRZEDAWCY. W DODATKU FIRMA NIE CHCE ODDAĆ MI PIENIĘDZY BO JAK UWAŻAJĄ MUSZĄ TO NAJPIERW WYJAŚNIĆ Z FIRMĄ KURIERSKA DPD , TYLKO CO MNIE JAKO KLIENTA TO INTERESUJE SIĘ PYTAM? JESZCZE RAZ PRZESTRZEGAM

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Jeszcze nie byłem, ale przejeżdżałem obok

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze. bardzo dobra

Odwiedzałeś ostatnio 50 style?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

4YOU

(4.45 )

Bugatti

(5.00 )

BYTOM

(3.83 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem