Mandala

( 2.75 )

Opinie (4)

Świetny klimat!

Restauracja przepiękna, można się poczuć jak w Indiach. Jedzenie dobre, aczkolwiek nie w moim guście. Ale jak najbardziej mogę polecić. Zamówione przez nas dania były na naszym stoliku chwilę po złożeniu zamówienia.

Zamówiliśmy w kilka osób kawę mrożoną

Zamówiliśmy w kilka osób kawę mrożoną. Akurat byłam z chłopakiem i jego 4 przyjaciółmi, więc byłam jedyną kobietą. Po ok 15 minutach otrzymaliśmy coś w stylu kawy mrożonej. Coś w stylu ponieważ to była kawa tylko zabarwiona. Smakowało jak woda z posmakiem kawy. Kolejnym minusem było to że otrzymałam kawę jako ostatnia.

Obsługa niemiła

Obsługa niemiła, zajęta w zasadzie tylko sobą... Miejsce też nieładne... jakieś takie spelunkowate. Nie nie jadłam, bo byłam w części klubowej. Nie chcę oceniać wyglądu obsługi ani puszczanej muzyki, bo takich rzeczy się nie ocenia... ale podejście do klientów - i owszem! Nie podobało mi się! na pewno tam nie wrócę i wszystkim będę odradzać. A fakt, że menadżerka i barman piją w pracy (na oczach gości) alkohol każdemu myślącemu człowiekowi powinien dać do myślenia i skutecznie odstraszyć...

Zdziwią się ci

Zdziwią się ci, którzy oczekiwać będą typowego orientalnego restauracyjnego wystroju, czy restauracyjnego wystroju w ogóle. Jest minimalistycznie, acz oszczędność formy nie przeszkadza, lekko przyciemnione światło daje nawet efekt przytulności. Oddzielenie części restauracyjnej od klubokawiarnianej to strzał w 10tkę - szczególnie jeśli odwiedzamy miejsce z dziećmi (bez ryzyka zadymienia papierosowego - szacunek za decyzję, że sala restauracyjna jest non smoking). Alternatywny charakter miejsca podkreślają, oprócz wystroju, lokalizacja i klientela. Jedzenie - bez zarzutu. Próbowaliśmy hinduskich: zupy z kurczakiem, pakory z kurczakiem, papadamów, jagnięciny masala po nepalsku, jagnięciny kadhai, deserów gulab jamun i tajskich: dwóch różnych kaczek z mlekiem kokosowym i curry. Uraczyliśmy się i obficie i smacznie, śmiało mogę polecić każdą z potraw nawet tym, którzy z "pewną nieśmiałością" podchodzą do kuchni indyjskiej i tajskiej. Dania mają zdecydowany charakter (co nie oznacza, że muszą być pikantne), są pełne aromatycznych przypraw. Nawet wygląd talerzy mówi wiele (dobrego) o wysokim poziomie gustu tych, którzy za wizerunek Mandali są odpowiedzialni. Ms Kelnerka miła, profesjonalnie doradziła co jeść/czego nie jeść świeżo upieczonej mamie, w kontekście ograniczeń związanych z karmieniem piersią. Podsumowując, do zobaczenia wkrótce znowu!

Odwiedzałeś ostatnio Mandala?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bierhalle

(2.02 )

Burger King

(3.30 )

Freshpoint

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem