Majster

( 3.57 )

Opinie (204)

Dobra obsługa

Duży i różnorodny asortyment, oraz różne promocje i wyprzedaże. Na sklepie czasem ciężko znaleźć kogoś kogo można o coś zapytać ale jak się szukano się znajdzie. Obsługa miła, sprzedaż przy kasie sprawna.

Dobrze.

Dobrze. dobra obsługa i szeroki asortyment

Bardzo źle.

Bardzo źle. Niestety jakoś mnie rozczarowała już kilka razy. Czas oczekiwania na pomoc obsługi w sklepie jest bardzo długi, przy czym pracownicy nie mają pojęcia o przedmiotach dostępnych w sklepie.

Świetnie.

Świetnie. Jakość Obsługi jest zależna od danego działu w tym markecie budowlanym. Natomiast obsluga klienta przy kasie jest dobra.

Świetnie.

Świetnie. troche za długi czas oczekiwania w kolejce

Świetnie.

Świetnie. tak jakoś...smutno.

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze. bliskiepodejście do klienta z pomocą w doborze

Odwiedzałeś ostatnio Majster?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bricomarche

(3.19 )

Castorama

(3.96 )

Grupa PSB

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem