Majster

( 3.57 )

Opinie (208)

Dobra obsługa

Duży i różnorodny asortyment, oraz różne promocje i wyprzedaże. Na sklepie czasem ciężko znaleźć kogoś kogo można o coś zapytać ale jak się szukano się znajdzie. Obsługa miła, sprzedaż przy kasie sprawna.

Takiej obsługi nie ma nigdzie

Żeby znaleźć obsługę w tym sklepie trzeba mieć dużo szczęścia. Obsługa niewidoczna. Asortyment trudny do zlokalizowania. żeby cokolwiek znaleźć trzeba chodzić i szukać i można liczyć tylko na siebie.

Dobry sklep

Wszystko w porządku, sklep czysty. Łatwo dostępny towar, poukładany z rozsądkiem. Sklep nie przytłacza, chociaż jest w nim wszystko. Bardzo miła i kompetentna obsługa, choć mogłoby jej być więcej.

Dobrze.

Dobrze. dobra obsługa i szeroki asortyment

Bardzo źle.

Bardzo źle. Niestety jakoś mnie rozczarowała już kilka razy. Czas oczekiwania na pomoc obsługi w sklepie jest bardzo długi, przy czym pracownicy nie mają pojęcia o przedmiotach dostępnych w sklepie.

Świetnie.

Świetnie. Jakość Obsługi jest zależna od danego działu w tym markecie budowlanym. Natomiast obsluga klienta przy kasie jest dobra.

Świetnie.

Świetnie. troche za długi czas oczekiwania w kolejce

Świetnie.

Świetnie. tak jakoś...smutno.

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze. bliskiepodejście do klienta z pomocą w doborze

Odwiedzałeś ostatnio Majster?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bricomarche

(2.78 )

Castorama

(4.03 )

Grupa PSB

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem