Jakość Obsługi

Lux Med

( 3.70 )

Grupa Lux Med to lider na rynku prywatnych usług medycznych. Grupa posiada sieć blisko 200 placówek własnych oraz współpracuje z około 2500 poradniami partnerskimi w całym kraju. W swojej ofercie posiada kompleksową opiekę medyczną - ambulatoryjną, diagnostyczną oraz szpitalną. Lux Med w swojej ofercie posiada również pakiety medyczne dla firm. Wielokrotnie nagradzany wyróżnieniem Gwiazdy Jakości Obsługi.

Opinie (1136)

Skandal i upadek - czas opracowania wyników badań

Oczekiwanie na opis tomografii kontrolnej po złamaniu rzepki trwa już 13 dni roboczych a opisu nadal nie ma. Mój mąż opłacił komercyjnie rezonans magnetyczny bo nie miał tego w pakiecie i na opis czekał prawie 3 tygodnie. Cytologia - ocena preparatu po 8 tygodniach (!) z adnotacją, że z powodu nasilonej cytolizy (rozpadu komórek) materiał nie nadaje się do oceny. Daję pół gwiazdki bo bez tego nie opublikujecie mojej opinii.

Musiałam ponownie iść do lekarza

Niestety w moim przypadku wizyta u lekarza skończyła się na kolejnej wizycie i kolejnej recepcie. Lekarka nie sprawdziła dokładnie objawów i przepisała leki, które tylko pogorszyły mój stan. Następnego dnia znów musiałam iść do lekarza prywatnie, także wyłożyłam dodatkowe pieniądze, mimo że mam stałą opiekę medyczną w Lux Medzie, za co płacę co miesiąc. Ostatnio coraz częściej trzeba zasięgać opinii innych pacjentów Lux Medu, żeby nie trafić na złego lekarza.

Polecam!

Miła, kompetentna obsługa, a co najważniejsze lekarze! Byłam kilka razy w tej placówce Lux Medu, zawsze punktualnie przyjęta a lekarze podchodzili poważnie do moich problemów zdrowotnych.

Porażka

Od pół roku luxmed to jakaś porażka. Poszli na ilość, rejestracja online kompletne dno, żadnych wolnych terminów, trzeba co chwilę wchodzić i sprawdzać dostępność ale od dwóch miesięcy przez e rejestrację dosłownie nie udało mi się upolować żadnego terminu do internisty, urologa, dermatologa. Brak szacunku dla czasu i zdrowia pacjentów. Od kilkunastu lat jestem klientem luxmedu, ale to co się teraz dzieje to kpina z ludzi. Płać i płacz, co się dzieje? Trzeba się od Was wypisać, nawet dobrzy lekarze poodchodzili, kompletna żenada.

Nieprzyjemny ginekolog bez taktu

W styczniu przyszłam na wizytę, aby potwierdzić ciążę. Lekarz, powiedział mi, cytuję: "nic tu nie widzę" i proszę przyjść za dwa tygodnie bo nie wiadomo "co z tego będzie". Załamana poszłam do innego lekarza w prywatnej przychodni, gdzie prowadzę ciążę do dziś. Niestety, nie polecam - nie miły, gburowaty lekarz, bez taktu. Pomimo tego, że posiadam pełen pakiet w Lux Medzie, nie korzystam z niczego, tylko z usług internisty.

ogromne podziękowania za szybką interwencję!

Bardzo dziękuję Paniom rejestratorkom, Paniom pielęgniarkom i Panu doktorowi za bardzo szybkie udzielenie mi pomocy w miniony piątek, po tym jak trafiłam do placówki na Szernera po utracie przytomności. Dziękuję za sprawną interwencję, profesjonalizm i serdeczność, a przede wszystkim za zwykłą ludzką empatię i nie lekceważenie mojego przypadku. Jestem nad wyraz wdzięczna za to co Państwo dla mnie zrobiliście! Jeszcze raz serdecznie DZIĘKUJĘ! Kasia

Bardzo przyjemna placówka medyczna

Do lekarza nie chodzi się dla przyjemności ale miejsce takie jak to zachęcają do korzystania z usług medycznych. Obsługa na recepcji jest super, wprowadzono niedawno system „bilecików” do zabiegowego i recepcji który trochę rozładowuje natężenie pacjentów przy recepcji. Mam ulubionych lekarzy - w żadnym innym lux medzie nie ma tak przyjemnej atmosfery.

mają spore opóźnienia

W ciągu tygodnia byłam dwa razy u lekarza w Lux Medzie i za każdym razem czas oczekiwania się wydłużał. Lekarze narzekają ciągle na swój przestarzały sprzęt komputerowy, którego powolna praca powoduje takie opóźnienia. Mimo, że same badania przebiegły sprawnie, czas oczekiwania na recepte i wpisanie danych do systemu trwał zdecydowanie za długo.

Porażka !!!!

Fatalna sprawa. Umówienie wizyty graniczy z cudem. Dwa przykłady - obydwa z własnego doświadczenia. Chciałem umówić się do kardiologa, u którego już raz byłem. Okazało się to niemożliwe: brak możliwych terminów w ciągu najbliższych 90 dni a dalej nie prowadzą zapisów. W państwowych przychodniach dają przynajmniej możliwość umówienia się na odległe terminy. Podobna sytuacja z ortopedą - okazuje się, że w mieście Warszawa brak jest wolnego terminu do jakiegokolwiek ortopedy w ciągu najbliższych 90 dni. Dziwne, prawda? Mają jakąś politykę blokowania wolnych wizyt i jeśli nie trafisz na moment kiedy je uwalniają to nie masz szans. Na infolinii radzą dzwonić i sprawdzać.

Wszystko fajnie, pięknie, ale ...

Umówiłam sie na badanie EKG (miałam skierowanie). Po zgłoszeniu się do placówki, otrzymałam informację od Pani z recepcji, że bez sensu jest robić badanie skoro, nie mam umówionego na ten dzień lekarza. Może i logiczne, ale zabrakło tej informacji wcześniej ;)

Świetny internista

Byłam wczoraj na wizycie w Lux Medzie. Jestem pod wrażeniem, ponieważ pani doktor wypisała mi wszystkie potrzebne skierowania bez żadnego marudzenia. Pani na recepcji też miła, ale trochę przestraszona :) Dodatkowy plus - ładnie wygląda placówka.

Obsługa na najwyższym poziomie.

Mamy wykupiony w tej firmie pakiet dla całej rodziny. Często dzwonimy na infolinię w sprawie wizyt u różnych specjalistów, więc mamy kontakt z różnymi konsultantami. Każdy z nich niebywale miły, z wysoką kulturą osobistą oraz dużą wiedzą na temat pakietów i usług. Terminy bardzo bliskie, specjaliści z "najwyższej półki". Firma przyjazna całej naszej rodzinie.

Bez rewelacji

Wysoka kultura i uprzejmość konsultanta, drastyczne braki w znajomości zapisów umownych poszczególnych planów opieki, braki w wiedzy o dostępności niektórych usług, niedobory wiedzy o dostępności wizyt u konkretnych lekarzy.

Odwiedzałeś ostatnio Lux Med?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • gabinet dentystyczny
  • lekarz dentysta
  • kardiolog
  • dermatolog
  • diagnostyka
  • szpital
  • usługi medyczne
  • pakiety medyczne
  • lekarz internista
  • ginekolog

Podobne firmy w okolicy

Cordis

(5.00 )

Enel Med

(3.34 )

Esculap

(3.09 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem