Jakość Obsługi

Lux Med

( 3.73 )

Grupa Lux Med to lider na rynku prywatnych usług medycznych. Grupa posiada sieć blisko 200 placówek własnych oraz współpracuje z około 2500 poradniami partnerskimi w całym kraju. W swojej ofercie posiada kompleksową opiekę medyczną - ambulatoryjną, diagnostyczną oraz szpitalną. Lux Med w swojej ofercie posiada również pakiety medyczne dla firm. Wielokrotnie nagradzany wyróżnieniem Gwiazdy Jakości Obsługi.

Opinie (1127)

Bardzo przyjemna placówka medyczna

Do lekarza nie chodzi się dla przyjemności ale miejsce takie jak to zachęcają do korzystania z usług medycznych. Obsługa na recepcji jest super, wprowadzono niedawno system „bilecików” do zabiegowego i recepcji który trochę rozładowuje natężenie pacjentów przy recepcji. Mam ulubionych lekarzy - w żadnym innym lux medzie nie ma tak przyjemnej atmosfery.

mają spore opóźnienia

W ciągu tygodnia byłam dwa razy u lekarza w Lux Medzie i za każdym razem czas oczekiwania się wydłużał. Lekarze narzekają ciągle na swój przestarzały sprzęt komputerowy, którego powolna praca powoduje takie opóźnienia. Mimo, że same badania przebiegły sprawnie, czas oczekiwania na recepte i wpisanie danych do systemu trwał zdecydowanie za długo.

Porażka !!!!

Fatalna sprawa. Umówienie wizyty graniczy z cudem. Dwa przykłady - obydwa z własnego doświadczenia. Chciałem umówić się do kardiologa, u którego już raz byłem. Okazało się to niemożliwe: brak możliwych terminów w ciągu najbliższych 90 dni a dalej nie prowadzą zapisów. W państwowych przychodniach dają przynajmniej możliwość umówienia się na odległe terminy. Podobna sytuacja z ortopedą - okazuje się, że w mieście Warszawa brak jest wolnego terminu do jakiegokolwiek ortopedy w ciągu najbliższych 90 dni. Dziwne, prawda? Mają jakąś politykę blokowania wolnych wizyt i jeśli nie trafisz na moment kiedy je uwalniają to nie masz szans. Na infolinii radzą dzwonić i sprawdzać.

Wszystko fajnie, pięknie, ale ...

Umówiłam sie na badanie EKG (miałam skierowanie). Po zgłoszeniu się do placówki, otrzymałam informację od Pani z recepcji, że bez sensu jest robić badanie skoro, nie mam umówionego na ten dzień lekarza. Może i logiczne, ale zabrakło tej informacji wcześniej ;)

Świetny internista

Byłam wczoraj na wizycie w Lux Medzie. Jestem pod wrażeniem, ponieważ pani doktor wypisała mi wszystkie potrzebne skierowania bez żadnego marudzenia. Pani na recepcji też miła, ale trochę przestraszona :) Dodatkowy plus - ładnie wygląda placówka.

Obsługa na najwyższym poziomie.

Mamy wykupiony w tej firmie pakiet dla całej rodziny. Często dzwonimy na infolinię w sprawie wizyt u różnych specjalistów, więc mamy kontakt z różnymi konsultantami. Każdy z nich niebywale miły, z wysoką kulturą osobistą oraz dużą wiedzą na temat pakietów i usług. Terminy bardzo bliskie, specjaliści z "najwyższej półki". Firma przyjazna całej naszej rodzinie.

Bez rewelacji

Wysoka kultura i uprzejmość konsultanta, drastyczne braki w znajomości zapisów umownych poszczególnych planów opieki, braki w wiedzy o dostępności niektórych usług, niedobory wiedzy o dostępności wizyt u konkretnych lekarzy.

Świetnie.

Świetnie. Bez zastrzeżeń

Absolutne dno

Nie polecam nowym firmom kupowania pakietów dla pracowników w tej pseudo medycznej placówce gdzie nie ma żadnych terminów na 3 kolejne miesiące! Wystawianie L4 utrudnione bo im system nie wyrabia i trzeba się później stresować czy L4 wystawione. Lekarze najgorszego sortu, nie umieją postawić diagnozy.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Szybko, bez czekania. Miła i rzetelna obsługa w Recepcji. Życzliwi lekarze.

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze. Dobra obsługa.

Obsługa przyzwoita, ale bez rewelacji.

Pozytywne nastawienie do pacjenta. Z powodu widocznej dużej płynności pracowników, mają oni często widoczny brak doświadczenia. Z perspektywy kilku lat doświadczeń, odczuwalne obniżenie poziomu zawodowego zatrudnionych lekarzy. Bezpośrednio odczuwalne skutki wprowadzenia i egzekwowania od lekarzy limitu czasu przeznaczonego na jednego pacjenta. Odczuwalne jest także zmniejszenie dostępności do wielu lekarzy specjalistów

Odwiedzałeś ostatnio Lux Med?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • gabinet dentystyczny
  • lekarz dentysta
  • kardiolog
  • dermatolog
  • diagnostyka
  • szpital
  • usługi medyczne
  • pakiety medyczne
  • lekarz internista
  • ginekolog

Podobne firmy w okolicy

Cordis

(5.00 )

Enel Med

(3.37 )

Esculap

(3.09 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem