Burger King

( 3.30 )

Opinie (608)

Fujka

Byliśmy tam dziś. Wszystko obrzydliwe! Burgery, nuggetsy, krażki cebulowe, frytki - wszystko miało obrzydliwy posmak starego oleju. odradzam wizyte w tym miejscu.

Super

Profesjonalna obsługa urzekła mnie do tego stopnia, że musiałem wystawić opinię pozytywną. Pan w okularach nie pozwolił żebym poczuł się źle lub niepewnie. Rozwiewał moje niepewności zanim zdążyłem je zakomunikować, wielki plus, pozdrawiam.

Doskonale

Zdecydowanie przebija konkurencję czyli McDonald's pod względem jakości, smaku i kompozycji składników. Burgery i inne produkty z BK zawsze trzymają swój poziom i ciekawe kupony mają a McDonald's może się tylko uczyć :)

Profesjonalna obsługa.

Obsługa przy kasach była bardzo profesjonalna,naturalna i nastawiona pozytywnie na klienta. Bez pośpiechu i zrozumiale poinformowana zostałam o rodzajach zestawów do jedzenia.Zestawy świeże, frytki chrupiące i gorące. Wszystko na plus.

Nic specjalnego

Obsługa poprawna, nic poza tym. Jedzenie kiepskiej jakości jak na cenę, niesmaczne, burgery poskładane niestarannie. Rozlatywały się w rękach. Stoliki brudne, obsługa powolna. Raczej tam nie wrócę.

Szybko

Szybko, sprawnie i smacznie. Jedynym problemem jest brak miejsc siedzących, ze względu na mnogość innych restauracji w Galerii. Strefa gastronomiczna jest po prostu zbyt mała jak na ilość osób odwiedzających Focusa popołudniami. Obsługa super: bardzo sprawnie przyjęte zamówienie i tak samo przygotowane. Burgery oraz frytki były gorące, świeżo przygotowane. Ceny z kodami promocyjnymi też są bardzo dobre.

OK

OK. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Pracownicy zawsze są mili i pomocni. Obsługa przebiega sprawnie. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Fatalnie

Fatalnie. Na plus: zachowanie personelu. Na minus: wiedza i kompetencje personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Super

Super. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Wszystko na najwyższym poziomie, pracownicy bardzo pomocni, jedzenie smaczne. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Super

Super. Ciekawe propozycje posiłków. Hamburgery są dość spore. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

OK

OK. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

OK

OK. Obsługa nijaka, nie zachęcająca. Organizacja chaotyczna, brak jednoznacznej ścieżki obsługi. Kontakt bezpośredni, inicjatywa po stronie klienta także w przypadku ofert. Jakość słaba nie budząca zaufania. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Dobrze

Dobrze. Obsluga mila lecz po wzgledem wygladu, smaku i ilosci oraz ceny, produkty sa zdecydowanie malo atrakcyjne. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Bardzo dobrze

Bardzo dobrze. Restauracje Burger King są pełne klientów i niestety często czas oczekiwania na złożenie zamówienia i otrzymanie zamówionych produktów jest dość długi. Nie mogę tam wpaść i zjeść coś w pośpiechu. Obsługa jest miła i sympatyczna, zachęcająca do ponownych odwiedzin, zwłaszcza w momencie trwania promocji. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Super

Super. Obsługa przebiegła sprawnie, dobry kontakt z pracownikami, jakość produktu na najwyższym poziomie. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Szybko, sprawnie i bardzo smacznie. Bardzo miła obsługa, służąca pomocą. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Odwiedzałeś ostatnio Burger King?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bierhalle

(2.02 )

Freshpoint

(5.00 )

Chłopskie Jadło

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem