KFC

( 3.32 )

Opinie (3006)

Cena nie adekwatna do jakości jedzenia

Drogi fastfood bez większego szału. Jedynym godnym polecenia jedzeniem jest Bsmart. Szybkość obsługi zarówno jak i sama obsługa na +5 lecz jakoś samego jedzenia nie robi wielkiego wow. Placówka umieszczona w dobrym miejscu zachowana w czystości w miarę możliwośći.

Drive ok

Szybka obsługa drive. Krótki czas oczekiwania na wydanie zamowienia. Jedzenie świeże i dobre. Polecam.

Polecam

Smaczne jedzenie, miła obsługa , dużo przestrzeni i stolików aby zjeść na miejscu. Akceptowalny czas oczekiwania na zamowienie.

Lekceważenie klienta

O ile jedzenie jest dobre o tyle lekceważą klienta. Napisałem prośbę o wyjaśnienie sytuacji,ktora mnie spotkała w punkcie przy autostradzie A4 stacja Shell pierwsza od strony Wrocław Katowice. Oprócz informacji,że skontajktuje się ze mną odpowiednią osa echo. A więc nie dbają o klienta i opinie o obsłudze.

Szybko i miło

Byłam zaskoczona szybkością obsługi. Wszystko było gotowe, na nic nie czekałam (kubełek i frytki). To przykład rzeczywistej obsługi fast. Kolejka była, ale na zamówienie nie czekałam dłużej niż minutę. To fajnie.

Dobre kurczaki

Do KFC przyszłam o 22:20 Pan stojący przy kasie obsłużył pana przedemną i zniknął. Czekałam dobre 5min zanim wrócił, po zamówieniu nie polecił żadnych dodatków do kubełka tylko poinformował że będzie trzeba poczekać 10min. Oczekiwanie trwało ok 15min a zamiast bajtsów dostałam stripsy (za moją zgoda ponieważ musiałabym czekać kolejne 10min). Na sali konsumenckiej panował porzadek poza miotłą opartą o jeden ze stolików. Kurczaki były świerze.

Bez szału

Zamówiłem przez aplikacje, zapłaciłem od razu kartą a zamówienie otrzymałem zimne po 15 minutach.

Oszukują na kanapkach przy zamowieniach Dirve

Uważajcie na KFC na ulicy Modlińskiej w Warszawie !!! Obsługa non stop oszukuje dając mniej kanapek niż się zamawiało. Chodzi o zamowienia podjeżdżając samochodem. Składasz zamówienie a oni w jednej paczce dają wszystko upchnięte aby klient miał trudność ze sprawdzeniem czy wszystko się zgadza, następnie klient odjedza nie upewniając się i potem okazuje się ze nie ma wszystkiego. Mnie tak zrobili już 3 razy. Następnym razem powiem aby otworzyli paczke i wszystko przy mnie wyjęli.

słabo

Niestety w dniu dzisiejszym (03.05.2019) , obsługa średnia, brak kechupu, brak serwetek , mieso niedopieczone.

Wszechobecny bałagan

W dniu 30,04,2019 odwiedziłam wraz z mężem Wasz lokal . Pierwszy szok to brud w toalecie maskra ,brak papieru toaletowego deska sedesowa zabrudzona. Drugi szok to lada zalana pepsi a klienci sami wycierają ladę. Trzeci szok podano mi kubełki a frytki rozsypane na tacy choć powinny być w torebce na zwróconą uwagę co to jest .pan odpowiedział ze zdziwioną miną że to są frytki.Po chwili pojawił się pan okazało się że kierownik i na zwróconą uwagę zaczął wycierać ladę. Kplejny szok to brud na stolikach ,walające się resztki jedzenia paragony itp Pojawia się panienka i zaczyna sprzątać stoliki pryskając na stolik jakiś płyn a resztki jedzenia zgarnia na podłogę jedną szmatą objechała wszystkie wokół nas pryskając tym czymś .natomiast ranty stołów tak brudne że dziwię się że nikt tego nikt widzi,Myślę że standardy tego miejsca kidyś przyjemnego spadły na dno. przy wyjściu toalety nadał pozostawały brudne

dramat

poł metrowy kubełek a do połowy pusty, w dodatku mieso jakby to były kości w samej panierce, frytki jakieś nie dopieczone, sosy to w ogole masakra jedyne co dobre to picie, nie polecam ani troche, najgorzej wydane 50zł

Nie polecam

Do zamówienia nie dostałem ketchupu , gdy poprosiłem to usłyszałem ze nie ma, zaczol zmianę i nic na to nie poradzi. Jak zwróciłem uwagę że jest brudno na stoliku to olal mnie totalnie. Nie polecam tego lokalni obsługa bardzo oprysklowa, jak by tam byli za karę....

Może być

Restauracja jest czysta, stoliki na bieżąco są sprzątane i porządkowane. Nie ma tu zbyt wielu klientów a mimo to dość długo czeka się na zamówienie. Hamburger nie smakował ponieważ miał mało sosu. Kasjerzy w miarę mili, niestety nie uśmiechają się i mają ponure miny. Obsługa nie jest zbyt płynna, trwa trochę.

Zapominalska kobieta

Najpierw kobieta się zakręciła przy płatności po zamówieniu aplikacją, potem gdy doszłam do stolika okazało się, że nie ma surówki, którą zamówiłam, potem nie było shake'a. No słabo trochę :(

Beznadzieja.

Pół gwiazdki to za dużo. Państwo z KFC KOMPLETNIE olewają klientów, mają ich totalnie gdzieś. Zgłoszone błędy w aplikacji mobilnej poprawione, podziękowań - brak. Samemu trzeba upominać się o podziękowanie. Skandaliczne podejście do klientów, nigdy się z czymś takim nie spotkałem. Z tego co wiem KFC "rywalizuje" z MCDonald's. Powiem tyle - KFC, nie macie podjazdu do MCD. W KFC panują chore, jak na polskie warunki ceny, totalne olewanie oraz brak poszanowania klientów. Zdecydowanie nigdy wiecej nic nie zakupię z KFC, a swoimi doświadczeniami z tym miejscem podzielę się z całą rodziną i znajomymi.

obługa ok - ale bardzo duży czas oczekiwania

4 osoby an kuchni, 2 kręcą się między kuchnia a zapleczem a za ladą 1 dziewczyna, któa przyjmuje zamówienia i je wydaje. 20 minut oczekiwania w restauracji szybkiej obsługi to nieco za dużo.

super obsługa

Bardzo miła wizyta, pomocna obsługa która cierpliwie podpowiadała co można wybrać. Bardzo sympatyczna załoga i pyszne jedzenie

Odwiedzałeś ostatnio KFC?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bierhalle

(2.02 )

Burger King

(3.30 )

Freshpoint

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem