KFC

( 3.42 )

Opinie (2985)

Super , bardzo zgrany zespół

Bardzo zorganizowani ludzie , czas oczekiwania bardzo krótki , jedzenie ciepłe i smaczne

Obsługa na medal!

Takiej obsługi nie ma nigdzie. Bardzo przyjaźnie nastawieni pracownicy, którzy zawsze na czas reagują na każde żądanie Klienta. Z uśmiechem i zaangażowaniem przyjmują zamówienie oraz przedstawiają inne możliwości zakupu. Z całego serca polecam!

Jest dobrze!

Obsługa bardzo miła, z poczuciem humoru. Po zamówieniu czekałem mniej niż 5 minut. Otrzymane pożywienie, było ciepłe i zgodne z opisem, polecam.

Sprawnie, smacznie, bardzo miło

Obsługa jest miła, a zamówione jedzenie można odebrać w błyskawicznym tempie. Mimo to stale są kolejki, bo jedzenie jest po prostu smaczne. Chętnie tam wracam, gdy potrzebuję zjeść smacznie i szybko odebrać zamówienie

Nie polecam.

Bardzo przykra sytuacja która pierwszy raz spotkała mnie w kfc. Zamówiony został kubełek, a w nim kurczaki oczywiście 2 z nich miały pierze zostało to zareklamowane obsłudze na co pani ze wymieni dała kolejne 2 z pierzami, tak nie traktuje się klienta żadnych przeprosinowych extra produktów, dodatkowo ten sam produkt wciśnięty klientowi. Jakość obsługi oceniam na 2, wstyd dosłownie. Tace brudne polepione

Średnia

Brak powitania w momencie podejścia do kasy w celu złożenia zamówienia, zaproponowano mi zakup produktów dodatkowych duże frytki (natomiast nie powiedziano mi w jakiej cenie mogę dokupić duże frytki - zabrakło mi takiej informacji ) oraz dodatkowe sosy ( 3 sztuki w cenie ok. 3 zł), do zakupionej małej porcji frytek nie dostalam ketchupu oraz serwetek

Bardzo miła i sympatyczna obsługa

Chciałabym podziękować pracownicy za dobry i znakomity dobór zestawu dla dwóch osób. Miło sympatycznie uśmiech na twarzy. :)

Szybka i sprawna obsługa

Po drodze z pracy zawsze kiedy mam ochotę, szybko i smacznie oraz tanio można zjeść ;)

Kadra pracownicza 1 klasa!

Bardzo miła i fachowa obsługa, szybka realizacja zamówienia, będę wracać tam częściej!

Masakra

To jakaś masakra, brudno, brak ciepłych napoi, na kukurydze należy czekać min 30 min, za obsługą też. Sałatki tylko ze zwykłą sałtą, podobno brak dostawy w dniu dzisiejszym. Poniżej jakiegokolwiek standardu.

To jest po prostu dramat.

Uważajcie na pracowników, postępują nieuczciwie jak mogą. Przykro to mi może być ze takie beznadziejne jedzenie jedliśmy. Schodzą na same dno. Nie polecam i nie zamierzam tam już zamawiać. Nie pozdrawiam KFC.

Tragedia

Nie polecam nikomu zamówiłam do firmy kilkanaście bsmartow, moja rozmowa z Panem trwała z 10 minut gdzie nie poinformował mnie że do każdego bsmarta dolicza 3 zł (niby za dojazd) wszystko byłoby ok gdyby zamówienie nie dotyczyło 26 bsmartow ale zdążył dopytać czy rozmawia z osobą dorosła i zapytać o datę urodzenia bo na słowo nie wierzył. Mój błąd że od razu przy placeniu nie kapnelam się ale nie pomyślałam że tak będą oszukiwać. Wyszło że z czekoladowe 5 na czekoladowa 1 zapłaciliśmy ponad 70 zł. Śmiech na sali. Po telefonie do kierownika dowiedzieliśmy się że przykro im ale nic z tym nie da się zrobić i że Pan nie miał obowiązku informować mnie o dodatkowych odliczeniu do każdego zestawu 3 zł. Już nie wspomnę że do zestawu mieliśmy dostać serwetki i keczup a nic nie dostaliśmy. Normalnie w pracy mieliśmy obiad na bogatooo. Nie polecam.

Odwiedzałeś ostatnio KFC?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bierhalle

(2.02 )

Burger King

(3.30 )

Freshpoint

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem