McDonald's

( 3.64 )

Opinie (5533)

Szybko nie znaczy dobrze

Niedawno będąc w restauracji McDonald's zamówiłam kanapkę, która miała być spersonalizowana. Niestety mimo miłej obsługi i propozycji dodatków do kanapki otrzymałam ją po około 6 minutach ze składnikiem, którego miało nie być. Kierownik zmiany przeprosił za zaistniałą sytuację oraz wymienił kanapkę na nową. Takie sytuacje generują dłuższy czas oczekiwania co mija się z celem "fastfood" oraz stwarzają zagrożenie ponieważ gdybym zjadła kanapkę z danym składnikiem mogłabym dostać reakcji alergicznej.

Brak lodów

Zamówienie wydane niezgodnie ze standardami, długi czas oczekiwania. We wrapie ilość sałaty również zbyt mała i brak wydanych lodów na tacy. Dopiero po rozmowie z Panią menager dostałam lody lecz też nie takie jakie były w zamowieniu. Nie polecam.

Praktycznie Same Plusy

Nowo otwarta restauracja... kolejek praktycznie brak... McDrive nawet w godzinach szczytu to jakieś góra 10 minut, więc przyzwoicie (nie to co w Ostrowcu Świętokrzyskim)... Obsługa młoda, miła, serdeczna, uczynna... Większość kuponów o 2 PLN tańszych niż w Aplikacji - bardzo duży +... Brak 5 gwiazdek, bo niektóre burgery są letnie, zwłaszcza te z McDrive mimo, że czeka się na nie max 10 minut...

Ćwiczy cierpliwość klienta

Obsługa jest bardzo miła, pomocna i w razie problemów, szybko stara się rozwiązać problem. Jednak, można odnieść wrażenie, że dania są przygotowywane niestarannie. Tortille z której wysypują się składniki, bo nie było podwiniętego spodu. Sałata rozsypana w opakowaniach. Pracownicy przy wydawaniu zamówień nie sprawdzają paragonów, przez co raz moje zamówienie trafiło do innej osoby. Zaraz w ramach rekompensaty otrzymałam kawę, o której poinformowano mnie, że jest czekoladowa, co później okazało się niezgodne z rzeczywistością. Atmosfera ogólnie jest bardzo miła, restauracja jest czysta i zadbana, pracownicy chodzą w uniformach.

Super obsługa

Odwiedziłem tą restaurację podczas podróży. Parking duży, czysty. Wewnątrz też czysto, stoliki czyste. Obsługa szybka i miła. Polecam

Ok

Kasjer który mnie obsługiwał mial odpowiednią wiedzę. Bardzo szybko dostałam swoje zamówienie.

Obsluga

Bardzo miła obsługa oraz jedzenie również wszystsko szybko oraz sprawnie

Fatalna obsługa

Zamówiłam kawę sezonową, patrzylam jak pięć kobiet głowi się, jak tę kawę zrobić każda dolewała tam coś od sieie, później jedna do drugiej mówi, że ona już przecież dolała ten syrop wcześniej. Zero profesjonalizmu, kawa oczywiście mimo starań całej załogi wyszła niesmaczna... brak zorganizowania i kompetencji.

Czysty i smaczny fast food

Szybko, fachowo i jak na fast food smacznie. Kanapki ciepłe i przygotowane według swoich standardów, frytki słone :P. Zawsze pełno klientów, mimo to w środku na sali i w toaletach czysto.

Rozczarowujący poziom jakości obsługi w McDonald1s.

W restauracji zamówiłem kawę, następnie pokazałem obsługującemu pracownikowi paragon z poprzedniej wizyty w McDonald`s. Na tym paragonie zapisałem kod, otrzymany za ocenę jakości obsługi w ankiecie na stronie internetowej McDonald`s. Wybraną nagrodą miały być lody gratis. Pracownik oświadczył, nie zrealizuje mojego zamówienia, ponieważ muszę przedstawić zdjęcie kodu, lub e-mail z podanym kodem. Byłem zdziwiony, ponieważ wcześniej, dwukrotnie (w innych restauracjach McDonald`s) zrealizowałem zamówienie gratis na podstawie kodu odręcznie zapisanego na wcześniejszym paragonie z McDonald`s. . Poprosiłem o rozmowę z managerem. Za chwilę podeszła do lady Pani Manager. Przedstawiłem się i poprosiłem o przedstawienie. Pani Manager odpowiedziała, oschłym tonem, że nie ma obowiązku przedstawiać się klientom. Przyjąłem to do wiadomości, ponieważ zauważyłem identyfikator z imieniem i stanowiskiem: "Marzena, Manager". Opisałem problem z realizacją zamówienia.. Pani Manager oświadczyła, ze powiadomi o sprawie cyt.: "kierownictwu na górze", a zamówienie będzie zrealizowane jedynie jak przyniosę zdjęcie kodu lub e-mail z kodem. Nadmieniłem, iż dwukrotnie w kwietniu br. zrealizowałem w innych restauracjach McDonald1s, gratisowe zamówienie po przedstawieniu odręcznie zapisanego kodu. Pani Manager, powtórzyła swoją decyzję. Niejednolite procedury i nieuprzejme traktowanie zniesmaczyło mnie. Oschły, odpychający ton głosu Pani Manager sprawił, że zupełnie odeszła mnie ochota na konsumpcję lodów. Zamówioną kawę ( na miejscu), dostałem przy ladzie do ręki w kubku, bez tacy, bez serwetki, nawet bez zapytania o cukier. Co ciekawe, w restauracji nie było tłoczno, a w kolejce za mną nikt nie stał. Do wypicia kawy usiadłem przy wolnym stoliku. W lokalu nie było czysto. Na środku blatu mojego stolika leżał duży kawałek kapusty. Na stolikach obok też były jakieś resztki jedzenia. Jeden z pracowników dwukrotnie przechodził obok tych stolików i zupełnie nie zareagował na ten widoczny nieporządek. Wydaje się, że ta restauracja ma problem z jakością obsługi.

Okropne

Pani która wydawała zamówienia odzywała się niestosownie. Na zwrócenie uwagi na niekompletne zamówienie odpowiada z pretensja „przecież wiem” mimika twarzy wskazywała ewidentnie na to ze była tam za karę. Pomyliła napoje niestety uwagę zwróciliśmy dopiero po wyjściu z restauracji bo zamowienie było na wynos. Obrzydliwe było to ze kierownik zmiany kanapki przyrządza bez czapki daszku czy jakiegokolwiek innego nakrycia głowy. Reszta personelu nie zwracała uwagi na gosci, chyba dlatego ze rozmowy z kolegami z pracy była bardziej interesująca. Na uwagę kolegi „podejdź do kasy” odpowiada „zaraz zaraz” nie robiąc nic ważniejszego. Kanapki wyglądały jakby ktoś rzucał nimi o ścianę, rozumiem szybkość obsługi jest ważna ale bez przesady. Każdy jest w stanie poczekać 1-3 minuty dłużej na kanapki żeby trochę lepiej wyglądały chociażby dlatego ze większość ludzi je najpierw oczami. Kończąc opinie wizyta kompletnie nieudana.

Bardzo czysto i przemiła obsługa, gorzej z jakością jedzenia

Byłam w Restauracji McDonald's około godziny 23ej i zamówiłam hamburgera farmerskiego, którym niestety się zatrułam. Być może późna godzina sprawiła, że świeżość kanapki pozostawiała wiele do życzenia, natomiast obsługa była fantastyczna. Przyniesiono mi posiłek do stolika i witano jak królową. W restauracji było także bardzo czysto.

BRAK EMPATII OBSŁUDZE

Tracą swym zachowaniem i rasistowskim podejściem klientelę i jeszcze z tego drwią!!! łącznie z kierownictwem (20.04.2019 23:00)

Słabo

Pracownicy nie dają sobie rady z większą ilością klientów, pomylone zamówienia, długi czas oczekiwania , kolejki do kasy jak i do opłacenia rachunku po samodzielnym złożeniu zamówienia.

Super, obsługa na wysokim poziomie

Jedząc w tej restauracji jeszcze nigdy się nie rozczarowałam. Jedzenie zawsze jest szybko podane, a obsługa bardzo miła i profesjonalna.

Cały czas się uczą

Obsługa miła, ale jeszcze popełniają błędy. Duże kolejki i kosze na śmieci przepełnione. Często brakuje czegoś w zamówieniu. Nawet na kawę czeka się za długo.

Miła i szybka obsługa

Zamówienie otrzymałam do stolika w bardzo krótkim czasie. Wszędzie czysto, miła atmosfera. Polecam

Przeciętnie

Skorzystałem przy okazji przejazdu autostradą A1. Jedzenie jak w każdym macu. Przyrządzone prawidłowo. Nie musiałem długo czekać. Zaskoczyła mnie ignorancja załogi wobec źle działającego terminala do składania zamówień. Ten nie wydawał paragonów. Pracownica stwierdziła, że pewnie papier się skończył. Jednak go nie uzupełniła.

Bardzo dobra obsługa

Pracownicy działają szybko, zachowują się uprzejmie, kulturalnie i tworzą miłą atmosferę. Dbają o klienta.

Odwiedzałeś ostatnio McDonald's?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bierhalle

(2.02 )

Burger King

(3.30 )

Freshpoint

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem