McDonald's

( 3.71 )

Opinie (5519)

tak sobie

Zamówiłam wczoraj frytki zakręcone, i owszem były smaczne, ale pani przy kasie nie poinformowała mnie, czym mam je jeść. Patrzyłam przy innych stolikach: też jedzono palcami. To tak się teraz je? kiedyś były takie widelczyki! może i są nadal, ale dlaczego mi nikt nie powiedział? Ponadto przy stoliku, przy którym siedziałam był taki dziwny nieprzyjemny zapach, jakby moczu??

Wizyta uczniów PSP w Zgórzu w McDonaldzie

Dzisiaj uczniowie PSP w Zgórzu odwiedzili McDonalds w Garwolinie. Dziękujemy za szybką i miłą obsługę, za smaczne zestawy oraz niespodzianki. Na pewno tu jeszcze wstąpimy-uczniowie wraz z opiekunami

Super obsługa klienta !

Bardzo dobra jakość obsługi klienta. Świetne dopasowanie do klienta oraz wytłumaczenie co i jak odnośnie menu :) Pracownicy są bardzo mili uprzejmi tacy życzliwi zawsze uśmiechnięci :) Naprawdę miło i sympatycznie czy to na drivie czy w restauracji. Gorąco polecam

Nie polecam

Nie dość że brama była zamknięta i nie było jak wjechać to na dodatek nie dają zamówionego jedzenia. Najpierw kuszą otwartą bramą i promocjami, a tak na prawdę zamykają bramy by nie dało wyjechać i prosić się o otworzenie bramy

Nie wrócę już tutaj!

Lokal wychłodzony! W środku siedzieliśmy z dziećmi w kurtkach. Na jedzenie czeka się wyjątkowo długo, jak na taki mały ruch jak tam jest. Dodatkowo jedzenie podawane jest zimne, trzeba reklamować i dopiero wtedy dają świeżo zrobione. Żenada!

Szybko nie znaczy dobrze

Niedawno będąc w restauracji McDonald's zamówiłam kanapkę, która miała być spersonalizowana. Niestety mimo miłej obsługi i propozycji dodatków do kanapki otrzymałam ją po około 6 minutach ze składnikiem, którego miało nie być. Kierownik zmiany przeprosił za zaistniałą sytuację oraz wymienił kanapkę na nową. Takie sytuacje generują dłuższy czas oczekiwania co mija się z celem "fastfood" oraz stwarzają zagrożenie ponieważ gdybym zjadła kanapkę z danym składnikiem mogłabym dostać reakcji alergicznej.

Wolna obsługa, zimne jedzenie

Nie polecam tego miejsca osobom, które nie mają czasu usiąść i zjeść. Bardzo często się zdarza, że restauracja jest niemal pusta, a na zamówienie czeka się nieproporcjonalnie długo, a co za tym idzie jedzenie otrzymuje się zimne. Jakość obsługi pozostawia wiele do życzenia. Prośba o słomkę czy dodatkowy ketchup spotyka się bardzo często z nieprzyjemnym gestem pracownika. Na szczęście wprowadzono kasy samoobslugowe i nie trzeba rozmawiać z tymi osobami. Plusem jest utrzymywana czystość. Jedna z najlepiej zachowanych restauracji w Poznaniu

Szybko i sprawnie

Fajne miejsce, obsługa szybka i bardzo miła.Polecam to miejsce na weekendowe obzarstwo;))

Milo zaskoczona

Podczas wizyty w restauracji głównie zaskoczyła mnie jej czystość. Wszystkie stoliki były wymyte, na podłodze brak śmieci. Osoba sprzątająca sale bardzo miła i uśmiechnięta. Jedzenie otrzymaliśmy szybko, świeże i ciepłe. Wizytę uważam za udaną.

OK, ale niektórzy pracownicy bywają roztargnieni.

W porównaniu do innych restauracji McDonald's jest czysto, schludnie. Kilka razy byłam klientką tej restauracji i ogólnie mam pozytywne wrażenia. Często tam wracam, lecz czasami pracownicy bywają roztargnieni i mylą się w zamówieniach. Może trochę więcej uśmiechu na twarzach by umiliło obsługę. Poza tym wszystko w porządku;)

Różnice w standardzie i obsłudze

Obsługę w restauracji oceniam pozytywnie. Pracownicy wywarli na mnie bardzo dobre wrażenie. Rozmowa z pracownikiem przebiegła w przyjaznej atmosferze; pracownik uśmiechał się. Krótki czas oczekiwania na zamówienie. Niespełniony standard w toalecie; porozrzucane kawałki papieru; nieprzyjemny zapach. Zamówienie wyglądało estetycznie ale zabrakło serwetek.

Różnorodność i szacunek

Nie przepadam za produktami które oferuje sieć McDonalds ponieważ nie jest to zdrowe jedzenie. Lubię kawę z McDonalds i co jakiś czas zdarza mi się pracować z własnym komputerem w ich placówce. Od jakiegoś czasu zauważyłam, że jest dużo obcokrajówców różnej nacji i pochodzenia. Zatrudniane są również osoby niepełnosprawne i np z zespołem downa . Sposób w jaki są traktowani przez managerów pracownicy niższego szczebla, którzy np sprzątają zasługuje na pochwałę. Wielokrotnie słyszałam urywki rozmów czy przekazywanie poleceń służbowych. Zawsze z szacunkiem i bez wyższości.

Bardzo szybka obsługa!

Restauracja znajduje się przy trasie w Sochaczewie, panuje tam bardzo duży ruch, ale pomimo tego obsługa była przesympatyczna. Pani powitała mnie z uśmiechem i była pomocna. Zamówienie dostałam w czasie adekwatnym do ilości osób przede mną. Bardzo na plus!

Bardzo nieprzyjemna obsługa!

W dniu 24-02-2019 udałam się do restauracji McDonald's w miejscowości Błonie. Obsługa była bardzo nieprzyjemna, zero uśmiechu. Dodatkowo Pani nie była zbyt pomocna i na moje pytania odnośnie składników w nowej kanapce odpowiadała od "niechcenia". Jedzenie zostało podane po 7 minutach od złożenia zamówienia. Wyglądało estetycznie, było świeże. Napój poprosiłam bez lodu, a dostałam z lodem.

Średnio. Placówka ta wymaga wielu zmian.

Restauracja znajduje się w dogodnej lokalizacji. Panuje tam duży ruch, jednakże personel restauracji nie do końca umie sobie z nim poradzić. Czas oczekiwania jest bardzo długi, a jakość zamówionych produktów średnia.

Dobrze. Obsługa jest zadowalająca.

W restauracji pracują młodzi ludzie, którzy mocno przykładają się do wykonywanych obowiązków. Atmosfera jest miła, obsługa bardzo szybka, a jedzenie dobrej jakości.

Super obsługa.

Pracownicy się starają o dobrą obsługe. Fajny wystrój. Super bawialnia dla dzieci. Polecam.

Ok, ale mogło by być lepiej..

Wystrój restauracji trochę zniszczony w porównaniu do innych placówek. Również trochę za mało pracowników do tej liczby klientów. Poza tym wszystko ok.

średnio

1. Brudno jak zawsze. Jedzenie nie na talerzu, w pudełkach sick. 2. Przyjechałem po zabawkę z hapy miała. Obsługa kazała zakupić hapy miała aby dostać zabawkę. Nie chcieli nam sprzedać zabawki osobno!! No szlak mnie trafił. Od tego czas jezeli mam coś u nich jeść to tylko chciałem box z przesolonymi frytkami (sick). 2 gwiazdki za chcicken box.

Odwiedzałeś ostatnio McDonald's?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bierhalle

(2.02 )

Burger King

(3.30 )

Freshpoint

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Najlepiej oceniane salony fryzjerskie na portalu Jakości Obsługi

Sprawdź, które salony fryzjerskie otrzymały najwyższe oceny od użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te salony, które posiadają min. 10 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem