Freshmarket

( 3.54 )

Opinie (648)

Świetnie.

Świetnie. trochę drogo mały wybór asortymentowy

Dobrze zaopatrzony sklep

Dobrze zaopatrzony sklep, właściciel chyba często próbuje wprowadzić nowe produkty do oferty i to się chwali bo zawsze można znaleźć coś fajnego (np. woda kokosowa). Minus za obsługę na sklepie - często panie ekspedientki wykładają w taki sposób towar, że nie można przejść i raczej nie są przesadnie miłe przy obsłudze klienta. Kolejna sprawa - sklep od niedawna jest placówką pocztową, ale kopert kupić nie można...

Pierwsze co rzuca się w oczy po wejściu do sklepu to duży

Pierwsze co rzuca się w oczy po wejściu do sklepu to duży wybór owoców i warzyw jak na lokal o takiej powierzchni. Produkty te były wyselekcjonowane, ponieważ nie widziałem, żadnych zepsutych lub uszkodzonych. Dużym plusem były woreczki foliowe, które były pod ręką i nie trzeba ich szukać. Na stoisku mięso-sery Pani chętnie doradziła mi wybór sera pod wskazane kryteria oraz pożegnała miłym słowem - smacznego. Ekspedientka była stosownie ubrana, miała nakrycie głowy, rękawiczki oraz fartuch. Podczas finalizowania zakupów Pani kasjerka powitała mnie słowem Dzieńdobry, zapytała czy potrzebuję reklamówkę na swoje zakupy oraz zapytała czy chciałbym skorzystać z promocji na babeczki.

Sklep w wyjątkowo złej lokalizacji

Sklep w wyjątkowo złej lokalizacji, jest przed nim wiele osób nietrzeźwych. Obsługa nie zaskakująca niczym pozytywnym ani negatywnym, poza jedynym: sprzedawczyni toczyła całkiem głośną rozmowę ze znajomym klientem, stąd nie było ani przywitania klienta ani pożegnania.Wnętrze jest sprzątnięte, asortyment dobrze rozłożony na półkach. Ceny są adekwatne, chociaż kilka produktów miało ją zdecydowanie zawyżoną.

W sklepie tym robiłam drobne zakupy

W sklepie tym robiłam drobne zakupy. Interesowały mnie napoje i słodycze oraz prasa. Obsługa była poprawna jednak wyczuwało się brak zaangażowania personelu oraz obojętny stosunek do klienta. Czas obsługi przy kasie oraz wygląd miejsca pracy kasjera nie budził zastrzeżeń. Brak jednak w asortymencie niektórych interesujących mnie produktów.

Wybór towarów dobry

Wybór towarów dobry, obsługa miła. Przystępne godziny otwarcia. Brak parkingu (w pobliżu jedynie płatny, zatłoczony, miejski) stanowi duży problem dla osób poruszających się samochodem. Drobne zastrzeżenia co do czystości, która nie jest idealna oraz do pracy terminala do płatności kartami, który zdarza się, że nie działa.

Odwiedzałeś ostatnio Freshmarket?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Albert

(4.75 )

Biedronka

(3.35 )

Billa

(2.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem