Costa Coffee

( 3.96 )

Opinie (1041)

Świetna kawa i napoje ♡

W kawiarni dzięki przytłumionemu światłu panuje zaciszna atmosfera. Kawiarnia jest mała ale przytulna. Jest czysto, pracownice na bieżąco sprzątają stoliki po klientach. Na kawę czy napoje nie czeka się długo z uwagi na świetną obsługę. Pracownice są uśmiechnięte i grzeczne. Minus za brak kącika dla malucha bo dzieci nie mają czym się zająć.

Miła obsługa

Bardzo miła obsługa podczas ostatniej i jedynej do tej pory wizyty. Kawka była smaczna, a ciastko jeszcze lepsze :)

Świetna atmosfera

Jako regularny klient w różnych kawiarniach - niesamowicie cenie sobie pozytywną, luźną atmosferę sprzyjającą pracy/nauce/spotkaniom ze znajomymi. Zdecydowanie ta kawiarnia jest jednym z moich ulubionych miejsc na mapie Polski. Świetna, uśmiechnięta obsługa, przepyszna kawa, wygodna lokalizacja.

Super kawiarnia!

Przesympatyczny personel. Sprawna obsługa, nigdy nie zdarzyło mi się długo czekać na zamówienie. Bardzo duży wybór przepysznych kaw. Świeże kanapki i bagietki. Fajny program lojalnościowy, który motywuje do częstego odwiedzania. Nie jest to zwykła kawiarnia, ale również doskonałe miejsce na spotkanie. Polecam z całego serca

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze. Bardzo miła obsługa, pełny profsjonalizm.

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze. Smaczne kawy/herbaty ale dosyć drogo

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze. Jest w porządku

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze. Latte nie zawsze jest taka jak powinna być i robiona od niechcenia

Odwiedzałeś ostatnio Costa Coffee?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • Kawiarnia

Podobne firmy w okolicy

coffeeheaven

(3.52 )

Grycan

(4.26 )

Cafe w Biegu

(4.91 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem