Fitness Academy

( 3.83 )

Opinie (229)

Warto przyjść i poćwiczyć

Siłownia godna polecenia. Duża przestrzeń, ogrom nowoczesnych ciężarów dzięki którym można zrobić solidny trening. Przy tej ilości sprzętu każdy znajdzie coś dla siebie. Ceny karnetów mogłyby być tańsze. Dużo zajęć grupowych. Miła obsługa, profesjonalni trenerzy z dużą wiedzą, chętni do pomocy przy ćwiczeniach. Szatnia czysta. Polecam.

najlepiej

godzina 17 to moja ulubiona godzina w poniedziałek - zaczynają się zajęcia z jedną z lepszych instruktorek. Po 55 min wychodzisz mokry, ale i odprężony i zadowolony. Do tego nie musisz się martwic o to czy wykonując ćwiczenie uderzysz niechcący osobę obok lub z tyłu. Sala jest na tyle duża, że spokojnie pomieści wszystkich ćwiczących. Jeśli jest za dużo ludzi, to prowadząca zmienia sprzęty, żeby każdy miał miejsce. Dodatkowo po skończonym treningu nie trzeba czekać 10 min, żeby znaleźć miejsce w szatni i pod prysznicem, jak niestety trzeba robić w innych punktach tej siłowni. Szatnia jest bardzo duża, przestronna, jest dużo ławczek i szafek (wszystkie sprawne), do tego sporo pryszniców, które działają. Jedynym mankamentem są tylko dwie toalety, przez co przed zajęciami robi się tam spora kolejka. Obsługa na recepcji też w porządku, ale czasem są zbyt zagadani na prywatne tematy. Ogólnie polecam ;)

potrzebny remont

ciągle zmieniają ustawienia sprzętów na siłowni, dokupują nowe przyrządy, ale nikt nie weźmie się za szatnie i łazienki? Szafki nie działają, prysznice się rozpadają, a suszarki ledwo zipią. Może najwyższy czas na zmiany?

Całkiem dobrze

Jeśli chodzi o samą siłownie to nie ćwiczy się tam przyjemnie - część ćwiczeń wolnych jest bardzo mała, strefa funkcjonalna tak samo. Jakoś broni się studio fitness, ale przy większej ilości ćwiczących nie da się tam nic zrobić. Sprzęty do ćwiczeń też rozstawione są w taki sposób, że nieprzyjemnie się z nich korzysta, bo stoi nad tobą tabun ludzi. Jedynie broni się szatnia, która jest naprawdę duża i komfortowa, podobnie łazienka - zawsze czysto i bez większych usterek. Plus także dla niektórych prowadzących zajęcia.

fajne miejsce

Jedna z lepszych siłowni Fitness Academy. Większość instruktorów wie co robi i jest bardzo kompetentna. Sprzęt sprawny. Miła obsługa. Bez zastrzeżeń.

Bardzo db wyposażona silownia

Siłownia rewelacyjnie wyposażona , bardzo czyste pomieszczenia , konkurencyjna cena karnetu - bardzo polecam

Prysznice działają słabo

Odradzam. Prysznice nie działają zbyt dobrze (fakt, że nastawisz ciepłą wodę, nie oznacza, że taka będzie), urwane drzwi od kabiny, jest brudno, suszarki suszą jakby chciały, a nie mogły. Ogólnie - bardzo średnio.

Niemiła recepcjonistka

Pani, która pracowała dziś rano na recepcji robiła wrażenie, jakby była w tej pracy za karę. Bardzo nie miła. Jeśli chodzi o siłownię to duży plus za szeroko wybór sprzętu, ale niestety jego jakość jest przedpotopowa. Nie podobało mi się, że przy większości przyrządów nie było nawet uchwytu, w który można włożyć wodę lub telefon.

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze. Polecam tę firmę

Odwiedzałeś ostatnio Fitness Academy?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Gymnasion

(4.00 )

Holmes Place Poland Sp z o.o.

(0.50 )

Centrum Sportowo-Rekreacyjne Active

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem