Helios

( 3.50 )

Opinie (483)

Niby miło, ale chaotycznie

Obsługa to głównie młodzi ludzie. Są mili, ale w całym procesie obsługi odnoszę wrażenie jakiegoś "nieogarnięcia". W soboty kolejki do TYLKO 2 kas są bardzo długie i nijak personel radzi sobie z ich rozładowaniem.

Obsługa tak miła, że uratuje nawet kiepski film :)

Jeśli iść gdzieś do kina to tylko do Heliosa w Atrium Biała. Przesympatyczna obsługa. Pomimo iż w większości są to młodzi ludzie, kultura na najwyższym poziomie. Bardzo uprzejme osoby otwierające i wpuszczające ludzi do sali kinowej jak również pracownicy przy kasach. Cierpliwa i pomocna załoga. W salach kinowych czysto i przyjemnie. Chętnie przyjdę ponownie do tego kina.

Słabo ale nie najgorzej

Obsługa, kina mało przyjemna, z 3 osób jakie spotkałam( z personelu) tylko 1 naprawdę miła pozostałe 2 fatalne, brak jakiegokolwiek kontaktu z klientem, nawet dzieńdobry nie usłyszałam. Drugi największy minus za brud fotele na salach kinowych jak i sofy przed salami są bardzo ale to bardzo brudne aż nie miałam ochoty na nie siadać. Ogromny plus za kanapy 2 osobowe ;) Szkoda tylko że takie brudne :(

nie miła obsługa

chcąc kupić bilet zapytałam czy w Grudziądzu również jest możliwość kupienia biletu jak w Bydgoszczy za 14 zł na wszystkie seanse nie zalezie od dnia tygodnia, Pani bardzo niemiłym głosem odpowiedziała że Grudziądz to nie Bydgoszcz i że u nich bilety sa w cenie jak widać na ekranie.

Personel przyjemny i sympatyczny

Personel przyjemny i sympatyczny.Pani z OK stojaca na bramce na pytanie odnosnie filmu nie potrafila jednak udzielic odpowiedzi.Kolejki przy kasie brak, czekalem ok 2 min, obsluga rowniez szybka i sprawnaSala czysta i schluda, fotele bardzo wygodne w porownaniu do innych kin Bydgoskich.Temperatura w sali idealna ( wg moich preferencji ) Film oczywyscie odtworzony idealnie bez zadnych zaklocen.

Za każdym razem gdy odwiedzam kino nie mam powodów do

Za każdym razem gdy odwiedzam kino nie mam powodów do narzekań. Pracownicy bardzo mili i z uśmiechem służą pomocą w każdej sprawie. Sale czyste, nawet bezpośrednio po wcześniejszym seansie.

Obsługa podczas kupowania biletu była szybka

Obsługa podczas kupowania biletu była szybka. Niestety Pani obsługująca była tylko pośrednio zainteresowana klientem, podczas sprzedaży biletu prowadziła rozmowę z koleżanką. Obie Panie miały strój służbowy - schludny. Podczas kupowania zestawu barowego Pan zaproponował większy zestaw dla dwóch osób dzięki czemu zapłata wyszła korzystniej mi wraz ze znajomym. Obsługa w tym miejscu była sympatyczna i uśmiechnięta. Podczas wchodzenia na salę kinową wręczono mi ulotkę reklamową. Jakość projekcji filmu wraz z dźwiękiem - bez zastrzeżeń. Sala kinowa, hol, toalety - utrzymane w porządku. Poza małym zainteresowaniem klientem podczas sprzedaży biletu wizytę w tym kinie oceniam pozytywnie.

W kinie panuje porządek

W kinie panuje porządek, po każdym seansie sprzątane są pomieszczenia kinowe oraz kinowe lobby.Obsługa młoda,zawsze uśmiechnięta , życzliwie wskazuje miejsce.Możliwość kupna biletu przez internet.I właśnie przez kanał internetowy zakupiłem bilety na Walentynki dla siebie i osoby towarzyszącej.Wszystko było ok do momentu sprawdzenia biletu przy wejściu do kina i jakie było moje zdziwienie jak pani z obsługi powiedziała że w tym dniu seanse są dedykowane dla kobiet i będę musiał poczekać bo teraz w sali kinowej odbędzie się poczęstunek dla pań i różne konkursy a ja mam poczekać sobie na zewnątrz ok 40 min.Dla mojej partnerki była to super atrakcja natomiast ja poczułem się jak nieproszony gość na weselu kuzyna.O w/w fakcie nie widziałem wzmianki na stronie internetowej przy zakupie biletu.Poza tym oceniam kino dobrze za porządek,ceny,i jakość obsługi.

Wizyta w kinie zawsze powinna być miła i przyjemna

Wizyta w kinie zawsze powinna być miła i przyjemna. W bielskim Heliosie różnie z tym bywa. Niekomfortowe dla klienta jest kupowanie biletów na seans w barze, co niestety w tygodniu zdarza się często. Zdziwiło mnie też, że przy salach kinowych nie można skorzystać z ubikacji, do których trzeba wychodzić już na teren galerii. Zbyt rzadko sprzątane też są miejsca przy kanapach i fotelach, gdzie widzowie oczekują na seans, mimo że personel się nudzi...

W dniu 21 września wybraliśmy się do kina na wieczorny

W dniu 21 września wybraliśmy się do kina na wieczorny seans z oferowanego repertuaru. Od czasu do czasu bywam w tym kinie i jego organizacja nie jest mi obca, nadal utrzymywana na wysokim poziomie jakości, wprost proporcjonalna do ogólnej atmosfery i wyglądu wnętrza kina. Tu pracownicy, na każdym stanowisku (kasa, bar, wejście na salę projekcji) witają każdego z uśmiechem, są mili i grzeczni, chętnie odpowiadają. Kino ma bardzo nowoczesny imag, przystosowany wygodnie i komfortowo. Zadbano o kącik, właściwie – kąt, dla dzieci, bo wydzielono spory obszar i zaaranżowano w szczegółach (wykładzina, wyposażenie, ściana etc), a dorośli, w tym czasie, mogą posiedzieć przy stoliku, na wygodnych, skórzanych kanapach i delektować się, np. zakupem z baru kinowego, aczkolwiek ceny baru – zwalają z nóg i skutecznie ”czyszczą” portfel, bardzo drogo, np. mały pojemnik popcorn – 12 zł, a oferują też średnie i duże. To jedyny ”ciemny” punkt Helios-a, obniżający ogólną ocenę, bo wystawienie bardzo wysokiej, oznaczałoby akceptację, też dla baru. Film oglądało się wygodnie, nagłośnienie spełniło oczekiwania, zadbano pełny komfort przekazu i pobytu. Doskonale wyciszona sala, skutecznie izolowała wszelkie, obce dźwięki. Ujemny aspekt projekcji to nader długa emisja reklam, poprzedzających projekcję filmu. Jednak, niezależnie od tego, to był przyjemnie spędzony czas.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Uprzejmy personel. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Odwiedzałeś ostatnio Helios?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cinema City

(4.35 )

Multikino

(4.17 )

Silver Screen

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem