Helios

( 3.51 )

Opinie (487)

Może być lepiej.

Brak kolejki do stanowiska kasowego, jednak odbywało się tam szkolenie nowego pracownika przez co zakup trwał dłużej niż zwykle. Panował średni porządek, ponieważ na podłodze leżał rozsypany popcorn. Fotele kinowe były czyste. Natomiast w łazience na podłodze były rozrzucone kawałki papieru, ręczniki oraz było rozlane mydło.

Lubię to miejsce

Obsługa pomocna, podpowie nawet na jaki film pójść. Miejsce posprzątane, dobra lokalizacja, łatwo można dojechać komunikacją miejską, ceny trochę za wysokie.

Co to za ceny?

W heliosie w kielcach trzeba zapłacić za bilet ulgowy dla dziecka 24zł a za rodzin trzeba też 24 zł a za to w Moskwie w kielcach za ulgowy tylko 13zł no weźcie

Niby miło, ale chaotycznie

Obsługa to głównie młodzi ludzie. Są mili, ale w całym procesie obsługi odnoszę wrażenie jakiegoś "nieogarnięcia". W soboty kolejki do TYLKO 2 kas są bardzo długie i nijak personel radzi sobie z ich rozładowaniem.

Obsługa tak miła, że uratuje nawet kiepski film :)

Jeśli iść gdzieś do kina to tylko do Heliosa w Atrium Biała. Przesympatyczna obsługa. Pomimo iż w większości są to młodzi ludzie, kultura na najwyższym poziomie. Bardzo uprzejme osoby otwierające i wpuszczające ludzi do sali kinowej jak również pracownicy przy kasach. Cierpliwa i pomocna załoga. W salach kinowych czysto i przyjemnie. Chętnie przyjdę ponownie do tego kina.

Słabo ale nie najgorzej

Obsługa, kina mało przyjemna, z 3 osób jakie spotkałam( z personelu) tylko 1 naprawdę miła pozostałe 2 fatalne, brak jakiegokolwiek kontaktu z klientem, nawet dzieńdobry nie usłyszałam. Drugi największy minus za brud fotele na salach kinowych jak i sofy przed salami są bardzo ale to bardzo brudne aż nie miałam ochoty na nie siadać. Ogromny plus za kanapy 2 osobowe ;) Szkoda tylko że takie brudne :(

nie miła obsługa

chcąc kupić bilet zapytałam czy w Grudziądzu również jest możliwość kupienia biletu jak w Bydgoszczy za 14 zł na wszystkie seanse nie zalezie od dnia tygodnia, Pani bardzo niemiłym głosem odpowiedziała że Grudziądz to nie Bydgoszcz i że u nich bilety sa w cenie jak widać na ekranie.

Personel przyjemny i sympatyczny

Personel przyjemny i sympatyczny.Pani z OK stojaca na bramce na pytanie odnosnie filmu nie potrafila jednak udzielic odpowiedzi.Kolejki przy kasie brak, czekalem ok 2 min, obsluga rowniez szybka i sprawnaSala czysta i schluda, fotele bardzo wygodne w porownaniu do innych kin Bydgoskich.Temperatura w sali idealna ( wg moich preferencji ) Film oczywyscie odtworzony idealnie bez zadnych zaklocen.

Za każdym razem gdy odwiedzam kino nie mam powodów do

Za każdym razem gdy odwiedzam kino nie mam powodów do narzekań. Pracownicy bardzo mili i z uśmiechem służą pomocą w każdej sprawie. Sale czyste, nawet bezpośrednio po wcześniejszym seansie.

Obsługa podczas kupowania biletu była szybka

Obsługa podczas kupowania biletu była szybka. Niestety Pani obsługująca była tylko pośrednio zainteresowana klientem, podczas sprzedaży biletu prowadziła rozmowę z koleżanką. Obie Panie miały strój służbowy - schludny. Podczas kupowania zestawu barowego Pan zaproponował większy zestaw dla dwóch osób dzięki czemu zapłata wyszła korzystniej mi wraz ze znajomym. Obsługa w tym miejscu była sympatyczna i uśmiechnięta. Podczas wchodzenia na salę kinową wręczono mi ulotkę reklamową. Jakość projekcji filmu wraz z dźwiękiem - bez zastrzeżeń. Sala kinowa, hol, toalety - utrzymane w porządku. Poza małym zainteresowaniem klientem podczas sprzedaży biletu wizytę w tym kinie oceniam pozytywnie.

Odwiedzałeś ostatnio Helios?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cinema City

(4.09 )

Multikino

(4.06 )

Silver Screen

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem